226
dagen tot Olympische Winterspelen - Pyeongchang 2018

Olympische Spelen Rio - 2016

Atletiek (Zevenkamp): Nafissatou Thiam

Wielrennen (Wegrit): Greg Van Avermaet

Hockey: Red Lions

Zwemmen (100m Vrije slag): Pieter Timmers

Wielrennen (Baan : Omnium): Jolien D'Hoore

Judo (-73kg): Dirk Van Tichelt

Jeugd Olympische Spelen Lillehammer - 2016

Snelschaatsen (Sprint per Team): Stijn Desmet, FRA, KOR, NOR

Freestyle Ski (Ski Cross): Xander Vercammen

Europees Jeugd Olympisch Festival Tbilisi - 2015

Gymnastiek (Artistiek) (Balk): Axelle Klinckaert

Gymnastiek (Artistiek) (Grondoefening): Axelle Klinckaert

Atletiek (800m): Eliott Crestan

Atletiek (400m Horden): Tuur Bras

Basketbal (Meisjes): Team

Gymnastiek (Artistiek) (All -Around individueel): Axelle Klinckaert

Gymnastiek (Artistiek) (Brug met ongelijke leggers): Nina Derwael

Gymnastiek (Artistiek) (Ploegencompetitie): Nina Derwael, Axelle Klinckaert, Julie Meyers

Atletiek (3000m): Justine Tinck

Atletiek (4x100m Aflossing meisjes): Laures Bauwens, Hanne Claus, Céline Gauthier, Hanne Vancamp

Gymnastiek (Artistiek) (Grondoefening): Nina Derwael

Zwemmen (100m Vlinderslag): Charissa Jochems

Tennis (Enkel): Tibo Colson

Europese Spelen Bakoe - 2015

Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio All-Around): Kaat Dumarey, Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor

Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio - Balance): Kaat Dumarey, Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor

Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio - Tempo): Kaat Dumarey, Julie Van Gelder, Ineke Van Schoor

Judo (-48 kg): Charline Van Snick

Badminton (Enkel): Lianne Tan

Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - All-Around): Yana Vastavel- Solano Cassamajor

Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - Balance): Yana Vastavel- Solano Cassamajor

Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - Tempo): Yana Vastavel- Solano Cassamajor

Judo (-73 kg): Dirk Van Tichelt

Judo (-100 kg): Toma Nikiforov

Taekwondo (-58kg): Si Mohamed Ketbi

Europees Jeugd Olympisch Festival Vorarlberg-Liechtenstein - 2015

Alpineskiën (Reuzenslalom): Armand Marchant

Jeugd Olympische Spelen Nanjing - 2014

Taekwondo (-49kg): Indra Craen

Gymnastiek (Artistiek) (Rekstok): Luka Van Den Keybus

Atletiek (100m Horden): Chloë Beaucarne

Judo (-55kg): Jorre Verstraeten

Taekwondo (-55kg ): Laura Roebben

Taekwondo (-55kg): Si Mohamed Ketbi

Europees Jeugd Olympisch Festival Utrecht - 2013

Atletiek (400m): Alexander Doom

Atletiek (100m Horden): Cloë Beaucarne

Atletiek (Verspringen): Hanne Maudens

Judo (-50kg): Jorre Verstraeten

Atletiek (800m): Lotte Scheldeman

Atletiek (4x100m Aflossing): Judith Dillens, Paulien Couckuyt, Laurence Lobbens, Manon Depuydt

Judo (-70kg): Sophie Berger

Wereldspelen Cali - 2013

Rollerskating (Snelheid op de weg 20.000m): Bart Swings

Rollerskating (Snelhied op de piste 10.000m (Punten en eliminatie) ): Bart Swings

Duatlon (Race): Rob Woestenborghs

Rollerskating (Snelheid op de piste 1.000m): Bart Swings

Biljart (Carom ): Eddy Merckx

Reddend zwemmen (4x25m Popzwemmen): Sofie Boogaerts, Bieke Vandenabeele, Laurence Lambot, Hannemie Peeters

Korfbal: Team

Rollerskating (Snelheid op de weg 10.000m Punten): Bart Swings

Reddend zwemmen (50m Popzwemmen): Bieke Vandenabeele

Petanque (Doublette): Jean-François Hemon, Steven Ielegems

Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde koppels): Nicolas Vleeshouwers, Laure De Pryck

Olympische Spelen Londen - 2012

Schieten (50m Kleinkalibergeweer liggend): Lionel Cox

Judo (-48kg): Charline Van Snick

Zeilen (Laser Radial): Evi Van Acker

Jeugd Olympische Spelen Innsbruck - 2012

Alpineskiën (Slalom): Dries Van den Broecke

Europees Jeugd Olympisch Festival Liberec - 2011

Kunstschaatsen (Individueel): Ira Vannut

Europees Jeugd Olympisch Festival Trabzon - 2011

Atletiek (800m): Brecht Bertels

Basketbal (Meisjes): Team

Atletiek (800m ): Camilla De Bleecker

Wielrennen (Tijdrit): Dries Verstrepen

Atletiek (200m): Justien Grillet

Atletiek (400m ): Kimberley Efonye

Atletiek (4x100m Aflossing): Orphee Depuydt, Kimberley Efonye, Justien Grillet, Sarah Missinne

Tennis (Enkel): Clément Geens

Tennis (Dubbel): Clément Geens, Omar Salman

Judo (-44kg): Evi Vermandere

Judo (-50kg): Karim Maekelberg

Judo (-73kg): Kenzo Breda

Gymnastiek (Artistiek) (Paard met bogen): Maxime Gentges

Atletiek (4x100m Aflossing): Oumar Diallo, Bram Luycx, Mathias Broothaerts, Lorijn Verbrugghe

Atletiek (110m Horden): Thomas Durant

Jeugd Olympische Spelen Singapore - 2010

Judo (-78kg ): Lola Mansour

Volleybal (Meisjes): Team

Judo (-100kg ): Toma Nikiforov

Kajak (Sprint K1 ): Hermien Peters

Hockey (Jongens): Team

Europees Jeugd Olympisch Festival Tampere - 2009

Tennis (Enkel): An-Sophie Mestach

Atletiek (Polstokspringen): Arnaud Art

Tennis (Dubbel): Elke Lemmens, An-Sophie Mestach

Atletiek (200m ): Julien Watrin

Judo (-70kg): Lola Mansour

Atletiek (2000m ): Sofie Gallein

Atletiek (400m Horden): Stef Vanhaeren

Judo (-90kg): Toma Nikiforov

Gymnastiek (Artistiek) (Sprong): Tomas Thijs

Atletiek (200m ): Imke Vervaet

Tennis (Enkel): Julien Cagnina

Atletiek (100m ): Julien Watrin

Basketbal (Meisjes): Team

Gymnastiek (Artistiek) (Brug): Thomas Neuteleers

Atletiek (Polstokspringen): Aurélie De Ryck

Judo (-63kg ): Lise Luyckfasseel

Atletiek (4x100m Aflossing): Rodric Seutin, Frederik Claes, Stef Vanhaeren, Julien Watrin

Volleybal (Meisjes): Team

Wereldspelen Kaohsiung - 2009

Waterski (All round): Kate Adriaensen

Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo - All-Around): Tatiana De Vos, Florenxe Henrist

Karate (Kumite -75kg ): Diego Vandeschrick

Boules (Doublette): Fabrice Uytterhoeven, William Van Der Biest

Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - All-Around): Julie Van Gelder, Menno Vanderghote

Korfbal: Team

Ju-Jitsu (Gemend duo): Wendy Driesen, Yazid Dalaa

Olympische Spelen Peking - 2008

Atletiek (Hoogspringen): Tia Hellebaut

Atletiek (4x100m Aflossing): Olivia Borlée, Hanna Marien, Elodie Ouedraogo, Kim Gevaert

Europees Jeugd Olympisch Festival Belgrado - 2007

Atletiek (2000m Steeple): Andreas Van Ham

Atletiek (3000m): Dieter Vanstreels

Tafeltennis (Dubbel): Lauric Jean, Cédric Nuytinck

Volleybal (Meisjes): Team

Wielrennen (Wegrit): Jochen Deweer

Tafeltennis (Enkel): Lauric Jean

Atletiek (110m Horden): Lucie Cicinatis

Atletiek (Verspringen): Els De Wael

Zwemmen (4x100m Vrije slag): Jasper Aerents, Matthias De Geeter, Dieter Dekoninck, Axel Vandevelde

Judo (-63kg): Maud Gudelj

Europees Jeugd Olympisch Festival Lignano - 2005

Atletiek (400m): Arnaud Ghislain

Zwemmen (100m Vrije slag): Yoris Grandjean

Zwemmen (200m Vrije slag): Yoris Grandjean

Zwemmen (50m Vrije slag): Yoris Grandjean

Judo (-81kg): Thorgal Auspert

Tennis (Enkel): Aude Vermoezen

Tennis (Enkel): Frédéric De Fays

Wielrennen (Puntenkoers): Frédérique Robert

Atletiek (Hoogspringen): Hannelore Desmet

Judo (-44kg): Tatjana Van Steendam

Zwemmen (100m Vlinderslag): Yoris Grandjean

Wereldspelen Duisburg - 2005

Reddend zwemmen (Beach surf race): Bieke Vandenabeele

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Pierre-Yves Romani

Bowling (Enkel): Gery Verbruggen

kegelen (Enkel): Petra Comoth

Korfbal: Team

Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - All-Around): Tiffany Cuyt, Yves Vander Donckt

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Bieke Vandenabeele

Snooker: Bjorn Haneveer

Petanque (Triplette): Michel Van Campenhout, André Lozano, Charles Michel

Reddend zwemmen (Beach surf race): Pierre-Yves Romani

Ju-Jitsu (Duo System): Vanessa Van De Vijver, Sandy Van Landeghem

Olympische Spelen Athene - 2004

Tennis (Enkel): Justine Henin

Wielrennen (Wegrit individueel): Axel Merckx

Judo (-52kg): Ilse Heylen

Europees Jeugd Olympisch Festival Parijs - 2003

Zwemmen (100m Vrije slag): Jorina Aerents

Judo (-57kg): Julie Baeyens

Wielrennen (Criterium): Thomas Seghers

Zwemmen (50m Vrije slag): Jorina Aerents

Atletiek (100m ): Olivia Borlee

Atletiek (200m ): Olivia Borlee

Europees Jeugd Olympisch Festival Murcia - 2001

Gymnastiek (Brug met ongelijke leggers): Aagje Vanwalleghem

Gymnastiek (Sprong): Aagje Vanwalleghem

Atletiek (Polstokspringen): Anne Leroy

Atletiek (1.500m): Joris De Vulder

Atletiek (1.500m): Leen Vandeweege

Atletiek (Speerwerpen): Sofie Schoenmakers

Atletiek (Discuswerpen): Inge Vangeel

Judo (-44kg): Jennifer Espinosa Perez

Tennis (Enkel): Kirsten Flipkens

Atletiek (400m Horden): Kirsten Hendriks

Judo (+70kg): Laurie Luisi

Atletiek (Hoogspringen): Stijn Stroobants

Wereldspelen Akita - 2001

Snooker: Björn Haveneer

Petanque (Doublette): Nancy Barzin, Linda Goblet

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Roel Janssen

Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo - All-Around): Aline Van Den Weghe, Elke Van Maldegem

Reddend zwemmen (50m Popredden): Aurélie Goffin

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Bieke Vandenabeele

Korfbal: Team

Petanque (Triplette): André Lozano, Michel Van Campenhout, Charles Weibel

Reddend zwemmen (100m Combiné): Aurélie Goffin

Gymnastiek (Acrobatisch) (Double Mini Trampoline ): Ilse Despriet

Ju-Jitsu (Duo ): Tom Jacobs, Tom Kersemans

Olympische Spelen Sydney - 2000

Wielrennen (Baan - Madison): Etienne De Wilde, Matthew Gilmore

Wielrennen (Mountain bike cross-country): Filip Meirhaeghe

Judo (- 48kg): Ann Simons

Tennis (Dubbel): Els Callens, Dominique Monami

Judo (-63kg): Gella Vandecaveye

Europees Jeugd Olympisch Festival Esjberg - 1999

Atletiek (800m): Mieke Geens

Atletiek (Hoogspringen): Ellen Cochuyt

Atletiek (Polstokspringen): Kevin Rans

Atletiek (3000m): Xenia Luxem

Europees Jeugd Olympisch Festival Poprad Tatry - 1999

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Anthony De Smet

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Elke Adriaensens

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Tine Van Landegem

Snelschaatsen (Shorttrack 1000m): Ward Jansens

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Ward Jansens

Olympische Spelen Nagano - 1998

Snelschaatsen (5000m): Bart Veldkamp

Europees Jeugd Olympisch Festival Lissabon - 1997

Zeilen (Optimist): Koen De Smedt

Atletiek (800m): Ludivine Michel

Judo (-65kg): Miguel Toril Garcia

Atletiek (800m): Geert Waelput

Judo (+66kg): Marie-Elisabeth Veys

Judo (-60kg): Mehmet Uygin

Zwemmen (200m Vrije slag): Nina Van Koeckhoven

Atletiek (100m): Rudy Colabela

Basketbal (Meisjes): Team

Atletiek (1500m): Tinneke Boonen

Wielrennen (Wegrit): Tom Loysch

Wereldspelen Lathi - 1997

Reddend zwemmen (Line Throw): Aurélie Hiernaux, Martine Engelen, Sandra Harthoorn, Aurélie Goffin

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Bart Reymen

Petanque (Doublette): Fabienne Berdoyes, Linda Goblet

Bowling: Gery Verbruggen

Reddend zwemmen (4x50m Torpedo): Hans Bijlemans, Freek Lemmens, Bart Reymen, Vincent Honet

Waterski (Barefoot Figures): Jan Baillien

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Hans Bijlemans

Gewichtheffen (-67,5kg (500kg)): Ingeborg Marx

Korfbal: Team

Gymnastiek (Acrobatisch) (Gemengde paren - Tempo): Hans Lismonde, Eline Van Casteren

Waterski (Barefoot Jump): Jan Baillien

Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo- Balance): Kaat Croubels, Tine Dewaele

Gymnastiek (Acrobatisch) (Duo - All-Around): Kaat Croubels, Tine Dewaele

Reddend zwemmen (Puntenkoers): Team

Olympische Spelen Atlanta - 1996

Zwemmen (100m Schoolslag): Frederik Deburghgraeve

Judo (-72kg): Ulla Werbrouck

Judo (-61kg): Gella Vandecaveye

Zeilen (Finn Single -Handed Dinghy): Sébastien Godefroid

Judo (+95kg): Harry Van Barneveld

Judo (-56kg): Marie-Isabelle Lomba

Europees Jeugd Olympisch Festival Bath - 1995

Judo (-44kg): Ann Simons

Atletiek (100m): Kim Gevaert

Tennis (Enkel): Justine Henin

Tennis (Dubbel gemengd): Justine Henin, Renaud Thys

Judo (-55kg): Sven Boonen

Atletiek (400m): Sylvie-Anne Elsouch

Judo (+61kg): Brigitte Ilivier

Europees Jeugd Olympisch Festival Aosta - 1993

Snelschaatsen (Shorttrack): Stijn Turcksin

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Jason Brys

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Jimmy Van Daele

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Steven Adriaensens

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Stijn Turcksin

Snelschaatsen (Shorttrack 3000m aflossing): Thomas Van Vossel

Europees Jeugd Olympisch Festival Valkenswaard - 1993

Wielrennen (Wegrit): Bruno Schoonbroodt

Judo (-52kg): Kristel Taelman

Atletiek (200m): Patrick De Clercq

Wielrennen (Criterium): Steven Van Malderghem

Atletiek (1500m): Gunther Methot

Tennis (Enkel): Caroline Leens

Judo (-66kg): Catherine Jacques

Atletiek (1500m): Ine Claus

Judo (-56kg): Ingrid Herman

Wereldspelen Den Haag - 1993

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Bart Reymen

Rollerskating (500m): Hilde Goovaerts

Triatlon (Individueel): Mieke Suys

Triatlon (Per ploeg): Chantal Duck, Mieke Suys

Triatlon (Per ploeg): Dirk Van Gossum, Koen Hoeyberg, Koenraad Jurgens

Petanque (Triplette): Michel Van Campenhout, Alain Van Caeneghem, Claudy Weibel

Handboogschieten (Field Barebow - Freestyle): Paul Vermeiren

Korfbal: Team

Rollerskating (10000m afvallingskoers): Hilde Goovaerts

Gewichtheffen (-67,5kg (500kg)): Ingeborg Marx

Gymnastiek (Acrobatisch) (Trio - tempo): Sofie De Mey, Sally Van Renterghem, Patricia Voet

Reddend zwemmen (4x50m Torpedo): Vincent Honet, Kris Kenis, Kurt Raes, Bart Reymen

Olympische Spelen Barcelona - 1992

Roeien (Skiff): Annelies Bredael

Wielrennen (Baan : Puntenkoers): Cédéric Mathy

Judo (-66kg): Heidi Rakels

Europees Jeugd Olympisch Festival Brussel - 1991

Atletiek (Verspringen): Yassin Guellet

Judo (-78kg): Bart Terrijn

Atletiek (200m): Richard Braibant

Judo (-60kg): Thierry Peersmans

Judo (-52kg): Carine Verdick

Judo (-45kg): Cédric Taymans

Atletiek (110m Horden): Fabien Rase

Tennis (Enkel): Laurence Courtois

Judo (-61kg): Nancy Snoeck

Atletiek (Hoogspringen): Sabrina De Leeuw

Atletiek (400m): Sandra Stals

Volleybal (Meisjes): Team

Atletiek (Kogelstoten): Veerle Blondeel

Judo (-56kg): Vicky Bellon

Wereldspelen Karlsruhe - 1989

Handboogschieten (Field Barebow): Francis Notenboom

Petanque (Doublette): Isabelle Dujacquier, Françoise Dupont

Reddend zwemmen (200m Hindernisredden): Sigrid Huygen

Korfbal: Team

Rollerskating (300m): Nadia Meerkens

Reddend zwemmen (100m Popredden met vinnen): Walter Verberght

Olympische Spelen Seoel - 1988

Schieten (Trap): Frans Peeters

Judo (-95kg): Robert Van De Walle

Wereldspelen Londen - 1985

Bowling (Dubbel gemengd): Nora Haveneers, Dominique Denolf

Gewichtheffen (+ 75kg): Eric Coppin

Handboogschieten (Field Barebow): Francis Notenboom

Rollerskating (20km): Jan Van Hoornweder

Korfbal: Team

Rollerskating (5000m): Ann Van Hoornweder

Rollerskating (1500m): Annie Lambrechts

Rollerskating (10000m): Danny Vandeperre

Rollerskating (20km): Danny Vandeperre

Olympische Spelen Los Angeles - 1984

Wielrennen (Baan : Puntenkoers): Roger Ilegems

Roeien (Dubbeltwee): Dirk Crois, Pierre-Marie De Loof

Roeien (Skiff): Ann Haesebrouck

Zwemmen (200m Schoolslag): Ingrid Lempereur

Wereldspelen Santa Clara - 1981

Rollerskating (15km): Annie Lambrechts

Rollerskating (21km): Annie Lambrechts

Casting (Arenberg): Guido Vinck

Rollerskating (10000m): Annie Lambrechts

Rollerskating (5km): Annie Lambrechts

Rollerskating (42km): Danny Van De Perre

Body Building (Middelgewichten): Erwin Note

Casting (Multiplyer): Guido Vinck

Casting (Landenklassement): Guido Vinck, Raphaël Lasseel

Olympische Spelen Moskou - 1980

Judo (-95kg): Robert Van De Walle

Olympische Spelen Montreal - 1976

Atletiek (1500m): Ivo Van Damme

Atletiek (800m): Ivo Van Damme

Wielrennen (Baan : 1 km Tijdrit): Michel Vaarten

Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" per ploeg): Edgar-Henri Cuepper, François Mathy, Stanny Van Paesschen, Eric Wauters, Ferdinand Tyteca (RES)

Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel): François Mathy

Atletiek (Marathon): Karel Lismont

Olympische Spelen München - 1972

Atletiek (10000m): Emiel Puttemans

Atletiek (Marathon): Karel Lismont

Olympische Spelen Mexico - 1968

Gewichtheffen (+90kg): Serge Reding

Wielrennen (Baan : 2000m Tandem): Daniel Goens, Robert Van Lancker

Olympische Spelen Tokio - 1964

Atletiek (3000m steeple): Gaston Roelants

Wielrennen (Baan : 1 km Tijdrit): Patrick Sercu

Wielrennen (Wegrit Individueel): Walter Godefroot

Olympische Spelen Rome - 1960

Wielrennen (Baan : 1 km Sprint Scratch): Léo Sterckx

Atletiek (800m): Roger Moens

Zeilen (Finn): André Nelis

Wielrennen (Wegrit Individueel): Willy Vanden Berghen

Olympische Spelen Melbourne - 1956

Zeilen (Finn Monotype): André Nelis

Worstelen (-63kg Pluimgewichten vrije stijl): Joseph Mewis

Olympische Spelen Helsinki - 1952

Wielrennen (Wegrit Individueel): André Noyelle

Wielrennen (Ploegentijdrit): Robert Grondelaers, André Noyelle, Lucien Victor

Roeien (Twee zonder stuurman): Robert Baetens, Michel Knuysen

Wielrennen (Ploegentijdrit): Robert Grondelaers

Olympische Spelen Londen - 1948

Atletiek (5000m): Gaston Reiff

Wielrennen (Wegrit per ploeg): Leon Delathouwer, Lode Wouters

Boksen (-60kg Lichtgewichten): Joseph Vissers

Wielrennen (Baan : 1 km Tijdrit): Pierre Nihant

Atletiek (Marathon): Etienne Gailly

Wielrennen (Wegrit Individueel): Lode Wouters

Schermen (Floret per ploeg): Raymond Bru, Georges de Bourgignon, Henri Paternoster, Paul Valcke, Andrè Van de Werve de Vorselaer, Edouard Yves

Olympische Spelen Sankt Moritz - 1948

Figuurschaatsen (Paren): Micheline Lannoy, Pierre Baugniet

Bobsleeën (Viermansbob): Max Houben, Alfred Mansfeld, Jacques Mouvet, Louis-Georges Niels

Olympische Spelen Berlijn - 1936

Wielrennen (Ploegentijdrit): Auguste Garrebeek, Armand Putzeys, Jean-François Van Der Motte

Waterpolo: Gérard Blitz, Albert Casteleyns, Pierre Coppieters, Joseph De Combe, Henri De Pauw, Henri Disy, Fernand Issele, Edmond Michiels, Henri Stoelen, Leonard Steyaert

Olympische Spelen Amsterdam - 1928

Worstelen (-56kg Bantamgewichten vrije stijl): Edmond Spapen

Roeien (Twee met stuurman): Georges Anthony, François De Coninck, Leon Flament

Boksen (-72,5kg Middelgewichten): Leonard Steyaert

Olympische Spelen Sankt Moritz - 1928

Figuurschaatsen (Heren): Robert Van Zeebroeck

Olympische Spelen Chamonix - 1924

Bobsleeën (Viermansbob): René Mortiaux, Charles Mulder, Paul Van Den Broeck, Victor Verschueren, Henri Willems

Olympische Spelen Parijs - 1924

Schermen (Degen individueel): Charles Delporte

Boksen (61,24 - 66,68kg Weltergewichten): Jean Delarge

Zeilen (Finn): Leon Huybrechts

Schermen (Floret per ploeg): Désiré Beaurain, Marcel Berre, Charles Crahay, Fernand de Montigny, Albert De Roocker, Maurice Van Damme

Waterpolo: Gérard Blitz, Maurice Blitz, Joseph Cludts, Joseph De Combe, Pierre Dewin, Albert Durant, Georges Fleurix, Paul Gailly, Joseph Pletinckx, Jules Thiry, Pierre Vermetten

Wielrennen (Wegrit Individueel): Henri Hoevenaers

Wielrennen (Baan : Ploegentijdrit): Henri Hoevenaers, Alphonse Parfondry, Jean Van Den Bosch

Zwemmen (200m Schoolslag): Joseph De Combe

Schermen (Degen per ploeg): Paul Anspach, Joseph De Craecker, Charles Delporte, Fernand De Montigny, Ernest Gevers, Leon Tom

Worstelen (-79kg Middelgewichten vrije stijl): Pierre Ollivier

Boksen (-72,5kg Middelgewichten): Joseph Beecken

Wielrennen (4000m Ploegenachtervolging): Léonard Daghelinckx, Henri Hoevenaers, Fernand Saive, Jean Van Den Bosch

Schermen (Floret individueel): Maurice Van Damme

Olympische Spelen Antwerpen - 1920

Zeilen (6m Per ploeg): Albert Bruynseels, Emile Cornellie, Florimond Cornellie

Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 50m per ploeg): Alphonse Allaert, Edmond De Knibber, Louis Delcon, Jerome De Mayer, Louis Fierens, Louis Van Beeck, Hubert Van Innis, Pierre Van Thielt

Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 33m per ploeg): Alphonse Allaert, Edmond De Knibber, Louis Delcon, Jerome De Mayer, Louis Fierens, Louis Van Beeck, Hubert Van Innis, Van Thielt Pierre Van Thielt

Ruitersport (Voltige): Daniel Bouckaert

Ruitersport (Voltige per ploeg): Daniel Bouckaert, Louis Finet, Van Ranst

Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel individueel): Edmond Cloetens

Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel per ploeg): Edmond Cloetens, Firmin Flamand, Joseph Hermans, Louis Van De Perck, Auguste Van De Verre, Edmond Van Moer

Handboogschieten (Vast vogeldoel, kleine vogel per ploeg): Edmond Cloetens, Firmin Flamand, Joseph Hermans, Louis Van De Perck, Auguste Van De Verre, Edmond Van Moer

Handboogschieten (Vast vogeldoel, kleine vogel individueel): Edmond Van Moer

Voetbal: Félix Balyu, Désiré Bastin, Mathieu Bragard, Robert Coppee, Jan De Bie, André Fierens, Emile Hanse, Georges Hebdin, Henri Larnoe, Joseph Musch, Fernand Nisot, Armand Swartenbroeks, Louis Van Hege, Oscar Verbeeck

Gewichtheffen (-60kg, Pluimgewichten): François De Haes

Wielrennen (Baan : 50km ): Henry George

Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 28m individueel): Hubert Van Innis

Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 33m individueel): Hubert Van Innis

Schieten (Kleiduifschieten per ploeg): Albert Bosquet, Joseph Cogels, Emile Dupont, Edouard Fesinger, Henri Quersin, Louis Van Thilt, Gérard Blitz

Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 28m per ploeg): Alphonse Allaert, Edmond De Knibber, Louis Delcon, Jerome De Mayer, Louis Fierens, Louis Van Beeck, Hubert Van Innis, Hubert Van Thielt

Ruitersport (Jumping per ploeg): André Coumans, Herman de Gaiffier d'Hestroy, Henri Laame

Gymnastiek (Ploegencompetitie): Eugène Auwerkerken, François Claessens, Augustus Cootmans, François Gibens, Albert Haepers, Dominique Jacobs, Féliçien Kempeneers, Jules Labéeu, Hubert Lafortune, Auguste Landrieu, Charles Lannie, Constant Loriot, Nicolas Maerloos, Ferdinand Minnaert, Louis Stoop, Jean Van Guysse, Alphonse Van Mele, François Verboven, Jean Verboven, Julien Verdonck, Joseph Verstraeten, Georges Vivex, Julianus Wagemans

Handboogschieten (Bewegend vogeldoel 50m Individueel): Hubert Van Innis

Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel per ploeg): Joseph Hermans

Zeilen (6m Per ploeg): Leon Huybrechts, John Klotz, Charles Van Den Bussche

Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel individueel): Louis Van De Perck

Handboogschieten (Vast vogeldoel, kleine vogel individueel): Louis Van De Perck

Gewichtheffen (60-67,5kg Lichtgewichten): Louis Willequet

Schermen (Degen per ploeg): Paul Anspach, Victor Boin, Joseph De Craecker, Maurice De Wee, Ernest Gevers, Félix Goblet d'Alviella, Philippe le Hardy de Beaulieu, Léon Tom

Waterpolo: René Bauwens, Gérard Blitz, Maurice Blitz, Pierre Dewin, Albert Durant, Paul Gailly, Pierre Nijs, Joseph Pletinckx

Wielrennen (Ploegentijdrit): Albert De Bunne, Jean Janssens, André Vercruysse, Albert Wyckmans

Veldhockey: André Bequet, Pierre Chibert, Raoul Daufresne de la Chevalerie, Charles Delienne, Fernand De Montigny, Louis Diercxens, Robert Gevers, Charles Guiette, Adolphe Goemaere, Raymond Keppens, René Strauwen, Pierre Valcke, Maurice Van Den Bemden, Jean Van Nerom

Handboogschieten (Vast vogeldoel, grote vogel individueel): Firmin Flamand

Gewichtheffen (60-67,5kg Lichtgewichten): Florimond Rooms

Touwtrekken (Touwtrekken): Georges Bourgignon, Alphonse Ducatillon, Remy Maertens, Charles Piek, Henri Pintens, Charles Van Den Broek, François Van Hoorenbeek, Gustave Wuyts

Zwemmen (100m Rugslag): Gérard Blitz

Ruitersport (Three Day Event Teams): Jules Bonvalet, Jules Lints, Roger Moeremans d'Emaus

Ruitersport (Voltige): Louis Finet

Gymnastiek (Ploegencompetitie): Paul Arets, Léon Bronckart, Léopold Clabots, Jean-Baptist Claessens, Léon Darrien, Lucien Dehoux, Ernest Deleu, Emile Duboisson, Ernest Dureuil, Joseph Fiems, Marcel Hansen, Louis Henin, Omer Hoffman, Félix Logiest, Charles Marschalcke, René Paenhuysen, Arnold Pierret, René Pinchart, Gaspard Pirotte, Augustien Pluys, Léopold Son, Edouard Taeymans, Pierre Thiriar, Henri Verhavert

Zeilen (8m Per ploeg): Willy De l'Arbre, Albert Grisar, Georges Hellebuyck, Leopold Standaert, Henri Weewauters

Olympische Spelen Stockholm - 1912

Schermen (Degen per ploeg): Henri Anspach, Paul Anspach, Fernand de Montigny, Robert Hennet, Jacques Ochs, François Rom, Gaston Salmon, Victor Willems

Schermen (Degen individueel): Paul Anspach

Roeien (Skiff): Polydore Veirman

Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel): Emmanuel de Blommaert de Soye

Schermen (Degen individueel): Philippe le Hardy de Beualieu

Waterpolo: Victor Boin, Félicien Courbet, Herman Donners, Albert Durant, Oscar Gregoire, Jean Hoffman, Herman Meyboom, Pierre Nijs, Joseph Pletinckx, Joseph Werbrouck

Olympische Spelen Londen - 1908

Schieten (50m Pistool staand): Paul Van Asbroeck

Zeilen (6m Per ploeg): Leon Huybrechts, Louis Huybrechts, Henri Weewauters

Roeien (Acht met stuurman (8+)): Oscar De Somville, Georges Mijs, Marcel Morimont, Remy Orban, Rodolphe Poma, Oscar Taelman, Alfred Van Landeghem, Polydore Veirman, François Vergucht

Schieten (50m Pistool staand): Reginald Storms

Schieten (50 Yards militair pistool per ploeg): René Englebert, Charles Paumier du Verger, Reginald Storms, Paul Van Asbroeck

Waterpolo: Victor Boin, Herman Donners, Fernand Feyaerts, Oscar Gregoire, Herman Meyboom, Albert Michant, Joseph Pletinckx

Wielrennen (Ban : 20km): Joseph Werbrouck

Schermen (Degen per ploeg): Paul Anspach, Désiré Beaurain, Fernand Bosmans, Fernand de Montigny, Ferdinand Feyerick, François Rom, Victor Willems

Olympische Spelen Parijs - 1900

Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel): Aime Haegeman

Ruitersport (Verspringen): Constant Van Langendonck

Handboogschieten (Au Chapelet 33m): Hubert Van Innis

Handboogschieten (Au Cordon doré 33m): Hubert Van Innis

Ruitersport (Jumping "Prijs der Naties" individueel): Georges Van De Poele

Waterpolo : Henri Cohen, Jean De Backer, Victor De Behr, Fernand Feyaerts, Oscar Gregoire, Albert Michant, Victor Sonnemans

Handboogschieten (Au Cordon doré 50m): Hubert Van Innis

Handboogschieten (Sur la Perche à la Pyramide): Louis Glineux

Roeien (Acht met stuurman (8+)): Prosper Bruggeman, Jules De Bisschop, Oscar De Cock, Oscar De Somville, Maurice Hemelsoet, Frank Odberg, Marcel Van Crombrugge, Alfred Van Landeghem, Maurice Verdonck

Voetbal: Albert Delbecque, Kelecom R. Kelecom, Marcel Leboutte, Léon Londot, Ernest Moreau de Melen, E. Neefs, Georges Pelgrims, Alphonse Renier, H. Spannhoghe, Eric Thornton, Hendrik Van Heuckelum

Schieten (Militairgeweer individueel, 300m staand): Charles Paumier du Verger

Ruitersport (Hoogspringen): Georges Van De Poele

Handboogschieten (Sur la Perche à la Herse): Junior Druart

Schieten (Militairgeweer individueel, 300m 3 houdingen): Paul Van Asbroeck