© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 9 e
    Judo, -100kg
    Tokyo
    2021
  • 9 e
    Judo, -100kg
    Rio
    2016
Jeugd Olympische Zomerspelen
  • 2e
    Judo, -100kg (Jongeren)
    Singapore
    2010
Europese Spelen
  • 3e
    Judo, -100kg
    Baku
    2015
  • 7 e
    Judo, -100kg
    Minsk
    2019
Wereldkampioenschappen
  • 3e
    Judo, -100kg
    Astana
    2015
  • 5 e
    Judo, -100kg
    Tashkent
    2022
  • 7 e
    Judo, -100kg
    Budapest
    2017
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 3e
    Judo, -100kg (Juniors)
    Ljubljana
    2013
Europese Kampioenschappen
  • 1e
    Judo, -100kg
    Lisbon
    2021
  • 1e
    Judo, -100kg
    Tel Aviv
    2018
  • 2e
    Judo, -100kg
    Kazan
    2016
  • 3e
    Judo, -100kg
    Baku
    2015
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Judo, -100kg (Juniors)
    Porec
    2012
  • 3e
    Judo, -100kg (Juniors)
    Sarajevo
    2013
Major Cup
  • 3e
    Judo, -100kg
    World Masters
    Rabat
    2015
Wereldbeker
  • 1e
    Judo, -100kg
    Grand Slam - Paris
    Paris
    2022
  • 1e
    Judo, -100kg
    Grand Slam - Tashkent
    Tashkent
    2021
  • 2e
    Judo, -100kg
    Grand Slam - Abu Dhabi
    Abu Dhabi
    2017
  • 3e
    Judo, -100kg
    Grand Slam - Tbilisi
    Tbilisi
    2021
  • 3e
    Judo, -100kg
    Grand Slam - Osaka
    Tokyo
    2017
  • 3e
    Judo, -100kg
    Grand Slam - Abu Dhabi
    Abu Dhabi
    2015
  • 3e
    Judo, -100kg
    Grand Slam - Tyumen
    Tyumen
    2015

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Valerie Demey
Wegwielrennen
Charline Van Snick
Judo
Wannes Van Laer
Zeilen
Tim Brys
Roeien
Thomas Pieters
Golf
Jorre Verstraeten
Judo
César Beauvais
Biatlon
Matthias Casse
Judo

Nog 51 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Friuli-Venezia Giulia 2023