© Trish Hartmann

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Helena Heijens / Bram Röttger
    Acrobatic Gymnastics
    Pair - Mixed
    Final result
    29.700
  • 1 e
    1 e
    Kim Bergmans / Lise De Meyst / Bo Hollebosch
    Acrobatic Gymnastics
    Women's Group - Women
    Final result
    29.970
  • 1 e
    1 e
    Maurine Ricour
    Duathlon
    Individual - Women
    Final result
    02:01:38
  • 1 e
    1 e
    Licaï Pourtois
    Ju-Jitsu
    Fighting: 57kg - Women
    Final result
  • 1 e
    1 e
    Florian Bayili
    Ju-Jitsu
    Ne-Waza: 69kg - Men
    Final result
  • 1 e
    1 e
    Bart Swings
    Roller Speed Skating
    Track - 10 000m Point Elimination - Men
    Final result
    18
  • 1 e
    1 e
    Bart Swings
    Roller Speed Skating
    Track - 10 000m Elimination - Men
    Final result
    00:15:17
  • 1 e
    1 e
    Bart Swings
    Roller Speed Skating
    Road - 15 000m Elimination - Men
    Final result
    25:43.092
  • 1 e
    1 e
    Bart Swings
    Roller Speed Skating
    Road - 10 000m Point Race - Men
    Final result
    27
  • 1 e
    1 e
    Nicolas Collin
    Sport Climbing
    Bouldering - Men
    Final result
    4T4z
  • 1 e
    1 e
    Tinne Gilis
    Squash
    Individual - Women
    Final result
  • 2 e
    2 e
    Simon De Wever / Jonas Raus / Viktor Vermeire / Wannes Vlaeminck
    Acrobatic Gymnastics
    Men's Group - Men
    Final result
    29.360
  • 2 e
    2 e
    Maurine Ricour / Arnaud Dely
    Duathlon
    Mixed Relay - Mixed
    Final result
    01:19:25
  • 2 e
    2 e
    Ju-Jitsu - Mixed Duo
    Ju-Jitsu
    Mixed Duo - Mixed
    Final result
  • 2 e
    2 e
    Belgian Diamonds
    Korfball
    Mixed Team - Mixed
    Final result
  • 3 e
    3 e
    Eddy Merckx
    Carom
    3 Cushion - Men
    Final result
  • 3 e
    3 e
    Sofie Boogaerts / Stefanie Lindekens / Aurélie Romanini / Nele Vanbuel
    Life Saving
    4x 25m Manikin Relay - Women
    Final result
    1:23.41
  • 3 e
    3 e
    Jérémy Lorsignol
    Parkour
    Freestyle - Men
    Final result
    22
  • 3 e
    3 e
    Bart Swings
    Roller Speed Skating
    Track - 1 000m Sprint - Men
    Final result
    1:27.339
  • 3 e
    3 e
    Tug Of War - Outdoor 640kg
    Tug of War
    Outdoor 640kg - Men
    Final result
  • 4 e
    4 e
    Angelo Vandecasteele
    Duathlon
    Individual - Men
    Final result
    01:49:04
  • 4 e
    4 e
    Lotte Claes / Vincent Bierinckx
    Duathlon
    Mixed Relay - Mixed
    Final result
    01:20:00
  • 4 e
    4 e
    Hélène Connart
    Kickboxing
    K1 Style - 60kg - Women
    Final result
  • 4 e
    4 e
    Bo Van de Plas
    Life Saving
    200m Super Lifesaver - Women
    Final result
    2:25.57
  • 5 e
    5 e
    Arnaud Dely
    Duathlon
    Individual - Men
    Final result
    1:49:32 AM
  • 5 e
    5 e
    Joni Ceusters / Jeroen Lecoutere / Maarten Van Laethem / Jelle Vandersteen
    Life Saving
    4x 25m Manikin Relay - Men
    Final result
    1:10.79
  • 5 e
    5 e
    Bo Van de Plas
    Life Saving
    100m Manikin Tow with Fins - Women
    Final result
    60
  • 5 e
    5 e
    Jérémy Lorsignol
    Parkour
    Speed - Men
    Final result
    25.93
  • 5 e
    5 e
    Olivier Fortamps
    Waterski
    Trick - Men
    Final result
    9410
  • 6 e
    6 e
    Vincent Bierinckx
    Duathlon
    Individual - Men
    Final result
    01:50:12
  • 6 e
    6 e
    Aurélie Romanini
    Life Saving
    50m Manikin Carry - Women
    Final result
    36
  • 6 e
    6 e
    Corentin Stavart
    Life Saving
    100m Manikin Tow with Fins - Men
    Final result
    53
  • 6 e
    6 e
    Nicolas Collin
    Sport Climbing
    Lead - Men
    Final result
    22+
  • 7 e
    7 e
    Quentin Mahauden
    Karate
    -75kg Kumite - Men
    Final result
  • 7 e
    7 e
    Jessica Meskens
    Petanque
    Precision Shooting - Women
    Final result
    46
  • 7 e
    7 e
    Jessica Meskens / Nancy Barzin
    Petanque
    Classic - Doubles - Women
    Final result
    3
  • 7 e
    7 e
    Hannes Van Duysen
    Sport Climbing
    Bouldering - Men
    Final result
    1T4z
  • 8 e
    8 e
    Camine Van Hoof
    Dance Sport
    Breaking - Women
    Final result
  • 8 e
    8 e
    Sofie Boogaerts / Stefanie Lindekens / Aurélie Romanini / Bo Van de Plas
    Life Saving
    4x 50m Obstacle Relay - Women
    Final result
    1:55.66
  • 8 e
    8 e
    Joni Ceusters / Jeroen Lecoutere / Corentin Stavart / Maarten Van Laethem
    Life Saving
    4x 50m Obstacle Relay - Men
    Final result
    1:42.22
  • 8 e
    8 e
    Sofie Boogaerts / Stefanie Lindekens / Aurélie Romanini / Nele Vanbuel
    Life Saving
    4x 50m Medley Relay - Women
    Final result
    1:43.18
  • 8 e
    8 e
    Joni Ceusters / Jeroen Lecoutere / Corentin Stavart / Maarten Van Laethem
    Life Saving
    4x 50m Medley Relay - Men
    Final result
    1:32.76
  • 8 e
    8 e
    Chloé Caulier
    Sport Climbing
    Bouldering - Women
    Final result
    2T4z
  • 8 e
    8 e
    Chloé Caulier
    Sport Climbing
    Lead - Women
    Final result
    29
  • 8 e
    8 e
    Sam D'Hoop
    Trampoline Gymnastics
    Tumbling - Men
    Final result
    21,300
  • 9 e
    9 e
    Sarah Prieëls
    Archery
    Target Compound - Women
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Marie Peters / Benedikt Andres
    Dance Sport
    Rock 'n' Roll - Mixed
    Final result
    67.59
  • 9 e
    9 e
    Jeroen Van Heesvelde
    Powerlifting
    Equipped Heavyweight -105kg - Men
    Final result
    96.40
  • 10 e
    10 e
    Maxime Blieck
    Dance Sport
    Breaking - Women
    Final result
  • 12 e
    12 e
    Yannick Michiels
    Orienteering
    Sprint - Men
    Final result
    00:15:13
  • 13 e
    13 e
    Daan Cox
    Canoe-Kajak Marathon
    K1 Short Distance - Men
    Final result
    15:11.80
  • 14 e
    14 e
    Maximilien Pellichero
    Drone Racing
    FPV - Mixed
    Final result
  • 16 e
    16 e
    Daan Cox
    Canoe-Kajak Marathon
    K1 Standard Distance - Men
    Final result
    01:34:47
  • 20 e
    20 e
    Yannick Michiels
    Orienteering
    Middle-Distance - Men
    Final result
    00:40:34
  • DSQ
    DSQ
    Lotte Claes
    Duathlon
    Individual - Women
    Final result
  • DSQ
    DSQ
    Laura Swannet
    Duathlon
    Individual - Women
    Final result
Geen resultaten gevonden

Wereldspelen Birmingham 2022: Foto's

Birmingham 2022

Nog 109 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Friuli-Venezia Giulia 2023