Programma en resultaten

Kalender

De tijdzone van de tijden hieronder is Brussel (GMT+1)

De tijdzone van de tijden hieronder is Europe/Minsk (GMT+3)

Dinsdag 25 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 08:00-08:07
    09:00-09:07
    Canoe Sprint
    K1 1000m (M)
    Heat 1
    Artuur Peters
  • 08:48-08:55
    09:48-09:55
    Canoe Sprint
    K2 500m (W)
    Heat 2
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
  • 10:15-11:00
    11:15-12:00
    Badminton
    Singles (W)
    Group Stage
    Lianne Tan
  • 14:00-15:00
    15:00-16:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    1/32 Eliminations vs. Pavlova (UKR)
    Charlotte Destrooper
  • 14:30-14:44
    15:30-15:44
    Canoe Sprint
    K1 1000m (M)
    Semi-Finals 1-2
    Artuur Peters
  • 14:59-15:30
    15:59-16:30
    Canoe Sprint
    K2 500m (W)
    Semi-Finals 1-2
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
  • 15:00-16:00
    16:00-17:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    1/16 Eliminations
    Charlotte Destrooper
  • 15:00-16:00
    16:00-17:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Quarter Finals
    Cédric Nuytinck
  • 15:15-16:00
    16:15-17:00
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Preliminaries 1/8
    Ziad El Mohor
  • 16:20-17:00
    17:20-18:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Group Stage
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 18:20-19:00
    19:20-20:00
    Badminton
    Singles (M)
    Group Stage
    Maxime Moreels
Woensdag 26 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 08:00-10:00
    09:00-11:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    1/8 Eliminations
    Charlotte Destrooper
  • 08:00-20:00
    09:00-21:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Group Stage
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 08:00-20:00
    09:00-21:00
    Badminton
    Singles (M)
    Group Stage
    Maxime Moreels
  • 08:00-20:00
    09:00-21:00
    Badminton
    Singles (W)
    Group Stage
    Lianne Tan
  • 09:00-09:20
    10:00-10:20
    Canoe Sprint
    K1 1000m (M)
    Final B / A
    Artuur Peters
  • 09:00-13:00
    10:00-14:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Semi-Finals
    Cédric Nuytinck
  • 09:35-09:45
    10:35-10:45
    Canoe Sprint
    K2 500m (W)
    Final A
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
  • 10:00-11:00
    11:00-12:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Quarter Finals 1-4
    Charlotte Destrooper
  • 11:00-11:30
    12:00-12:30
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Semi-Finals 1-2
    Charlotte Destrooper
  • 14:30-14:45
    15:30-15:45
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Bronze Medal Match
    Charlotte Destrooper
  • 14:45-15:00
    15:45-16:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Gold Medal Match
    Charlotte Destrooper
  • 16:00-17:00
    17:00-18:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Bronze Medal Match
    Cédric Nuytinck
  • 18:00-19:00
    19:00-20:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Gold Medal Match
    Cédric Nuytinck
  • 18:30-19:00
    19:30-20:00
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Quarter Finals
    Ziad El Mohor
Donderdag 27 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 09:00-14:20
    10:00-15:20
    Badminton
    Singles (W)
    Round of 16
    Lianne Tan
  • 09:00-14:20
    10:00-15:20
    Badminton
    Singles (M)
    Round of 16
    Maxime Moreels
  • 12:00-15:00
    13:00-16:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Round 1
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 15:00-15:30
    16:00-16:30
    Canoe Sprint
    K1 5000m (W)
    Final
    Lize Broekx
  • 15:30-16:15
    16:30-17:15
    Canoe Sprint
    K1 5000m (M)
    Final
    Artuur Peters
  • 16:00-18:40
    17:00-19:40
    Badminton
    Doubles (W)
    Quarter Finals
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    Qualification for AAF
    Senna Deriks
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    Qualification for AAF
    Nina Derwael
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Gymnastics Artistic
    MAG (M)
    Qualification for AAF
    Jimmy Verbaeys
  • 16:05-17:05
    17:05-18:05
    Cycling Track
    Team Pursuit (M)
    Qualifying
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
  • 18:00-21:00
    19:00-22:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Quarter Finals
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 18:10-18:55
    19:10-19:55
    Cycling Track
    Points Race (W)
    Final
    Gilke Croket
  • 18:55-19:20
    19:55-20:20
    Cycling Track
    Scratch (M)
    Final
    Moreno De Pauw
Vrijdag 28 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 09:00-15:40
    10:00-16:40
    Badminton
    Singles (W)
    Quarter Finals
    Lianne Tan
  • 09:00-15:40
    10:00-16:40
    Badminton
    Singles (M)
    Quarter Finals
    Maxime Moreels
  • 14:30-15:00
    15:30-16:00
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Semi-Finals
    Ziad El Mohor
  • 15:00-21:00
    16:00-22:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Semi-Finals
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 15:30-15:55
    16:30-16:55
    Cycling Track
    Team Pursuit (M)
    1st Round
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
  • 17:00-21:00
    18:00-22:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Semi-Finals
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 17:15-17:30
    18:15-18:30
    Cycling Track
    Team Pursuit (M)
    Finals 3rd-4th Places & 1st-2nd Places
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
  • 18:30-18:50
    19:30-19:50
    Cycling Track
    Scratch (W)
    Final
    Gilke Croket
  • 18:50-19:30
    19:50-20:30
    Cycling Track
    Madison (M)
    Final
    Moreno De Pauw
  • 18:50-19:30
    19:50-20:30
    Cycling Track
    Madison (M)
    Final
    Fabio Van Den Bossche
Zaterdag 29 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 09:00-14:40
    10:00-15:40
    Badminton
    Singles (W)
    Semi-Finals
    Lianne Tan
  • 09:00-14:40
    10:00-15:40
    Badminton
    Singles (M)
    Semi-Finals
    Maxime Moreels
  • 09:00-09:55
    10:00-10:55
    Cycling Track
    Individual Pursuit (M)
    Qualifying
    Tuur Dens
  • 10:30-10:50
    11:30-11:50
    Cycling Track
    Keirin (W)
    1st Round
    Nicky Degrendele
  • 11:05-11:20
    12:05-12:20
    Cycling Track
    Omnium - Race 1 (W)
    Scratch Race
    Gilke Croket
  • 11:45-12:00
    12:45-13:00
    Cycling Track
    Keirin (W)
    1st Round Repechages
    Nicky Degrendele
  • 12:15-12:30
    13:15-13:30
    Cycling Track
    Omnium - Race 2 (W)
    Tempo Race
    Gilke Croket
  • 13:00-15:45
    14:00-16:45
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    All-Around Final
    Senna Deriks
  • 13:00-15:45
    14:00-16:45
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    All-Around Final
    Nina Derwael
  • 13:00-15:45
    14:00-16:45
    Gymnastics Artistic
    MAG (M)
    All-Around Final
    Jimmy Verbaeys
  • 15:10-15:25
    16:10-16:25
    Cycling Track
    Individual Pursuit (M)
    Finals 3rd-4th Places & 1st-2nd Places
    Tuur Dens
  • 15:45-16:20
    16:45-17:20
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Final Bouts
    Ziad El Mohor
  • 15:50-16:10
    16:50-17:10
    Cycling Track
    Omnium - Race 3 (W)
    Elimination Race
    Gilke Croket
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Bronze Medal Match
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 16:20-16:40
    17:20-17:40
    Cycling Track
    Keirin (W)
    Semi-Finals
    Nicky Degrendele
  • 17:00-20:00
    18:00-21:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Final
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 17:25-17:35
    18:25-18:35
    Cycling Track
    Keirin (W)
    Finals 7-12 & 1-6 Places
    Nicky Degrendele
  • 18:05-18:35
    19:05-19:35
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 (W)
    Points Race
    Gilke Croket
  • 18:35-19:30
    19:35-20:30
    Cycling Track
    Points Race (M)
    Final
    Jules Hesters
  • 19:00-22:00
    20:00-23:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Gold Medal Match
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
Zondag 30 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 08:45-09:20
    09:45-10:20
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Qualifying
    Nicky Degrendele
  • 09:20-09:35
    10:20-10:35
    Cycling Track
    Omnium - Race 1 (M)
    Scratch Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 09:35-09:50
    10:35-10:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/16 Finals
    Nicky Degrendele
  • 10:10-10:35
    11:10-11:35
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/8 Finals
    Nicky Degrendele
  • 10:35-10:55
    11:35-11:55
    Cycling Track
    Omnium - Race 2 (M)
    Tempo Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 10:55-11:40
    11:55-12:40
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/4 Finals (1st & 2nd Heat)
    Nicky Degrendele
  • 11:00-15:00
    12:00-16:00
    Badminton
    Singles (W)
    Final
    Lianne Tan
  • 11:00-15:00
    12:00-16:00
    Badminton
    Singles (M)
    Final
    Maxime Moreels
  • 11:00-12:24
    12:00-13:24
    Karate
    Kumite -67kg (M)
    Preliminaries
    Jess Rosiello
  • 11:40-11:50
    12:40-12:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/4 Finals (Decider)
    Nicky Degrendele
  • 12:00-12:25
    13:00-13:25
    Gymnastics Artistic
    Floor Exercise (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 12:25-12:50
    13:25-13:50
    Gymnastics Artistic
    Vault (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 12:25-12:50
    13:25-13:50
    Gymnastics Artistic
    Vault (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 12:25-12:50
    13:25-13:50
    Gymnastics Artistic
    Pommel Horse (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 13:00-13:35
    14:00-14:35
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Semi-Finals (1st & 2nd Heat)
    Nicky Degrendele
  • 13:10-13:35
    14:10-14:35
    Gymnastics Artistic
    Uneven Bars (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 13:10-13:35
    14:10-14:35
    Gymnastics Artistic
    Uneven Bars (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 13:10-13:35
    14:10-14:35
    Gymnastics Artistic
    Rings (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 13:35-14:00
    14:35-15:00
    Gymnastics Artistic
    Balance Beam (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 13:35-14:00
    14:35-15:00
    Gymnastics Artistic
    Balance Beam (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 13:35-14:00
    14:35-15:00
    Gymnastics Artistic
    Vault (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 13:45-13:50
    14:45-14:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Semi-Finals (Decider)
    Nicky Degrendele
  • 13:50-14:10
    14:50-15:10
    Cycling Track
    Omnium - Race 3 (M)
    Elimination Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 14:10-14:50
    15:10-15:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Finals (1st & 2nd Heat)
    Nicky Degrendele
  • 14:25-14:50
    15:25-15:50
    Gymnastics Artistic
    Floor Exercise (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 14:25-14:50
    15:25-15:50
    Gymnastics Artistic
    Floor Exercise (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 14:25-14:50
    15:25-15:50
    Gymnastics Artistic
    Parallel Bars (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 14:50-15:15
    15:50-16:15
    Gymnastics Artistic
    Horizontal Bars (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 14:55-15:00
    15:55-16:00
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Finals (Decider)
    Nicky Degrendele
  • 15:04-15:20
    16:04-16:20
    Karate
    Kumite -67kg (M)
    Semi-Finals
    Jess Rosiello
  • 16:30-17:00
    17:30-18:00
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 (M)
    Points Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 16:40-16:48
    17:40-17:48
    Karate
    Kumite -67kg (M)
    Gold Medal Match
    Jess Rosiello
Geen resultaten gevonden



Laatste resultaten

Maandag 24 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Recurve Individual - M
    1/32 Eliminations
    Jarno De Smedt
    Lost vs. Henckels (LUX)
    17 e
    17 e
  • Badminton
    Singles - W
    Group Stage
    Lianne Tan
    Lost (0-2) vs. Kosetskaya (RUS)
  • Badminton
    Singles - M
    Group Stage
    Maxime Moreels
    Lost (0-2) vs. Must (EST)
  • Badminton
    Doubles - W
    Group Stage
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
    Won (2-0) vs. Cherniavskaya / Zaitsava (BLR)
  • Boxing
    Welter -69kg - M
    Preliminaries 1/8
    Nabil Messaoudi
    Lost (3-2) vs. Micallef (MON)
    9 e
    9 e
  • Boxing
    Bantam -56kg - M
    Preliminaries 1/8
    Vasile Usturoi
    Lost (5-0) vs. McGrail (GBR)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Middle Weight -90kg - M
    Elimination Round of 32
    Joachim Bottieau
    Lost vs. Khalmurzaev (RUS)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Repechage
    Toma Nikiforov
    Lost vs. Mukete (BLR)
    7 e
    7 e
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Elimination Round of 8
    Toma Nikiforov
    Lost vs. Adamian (RUS) (to repechage)
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Elimination Round of 16
    Toma Nikiforov
    Won vs. Kotsoiev (AZE) (Q 1/4F)
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Elimination Round of 32
    Toma Nikiforov
    Won vs. Borodavko (LAT) (Q 1/8F)
  • Table Tennis
    Singles - M
    Round 4
    Cédric Nuytinck
    Won (4-3) vs. Gacina (CRO) (Q 1/4F)
Zondag 23 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Boxing
    Light Welter -64kg - M
    Preliminaries 1/16
    Ibrahima Diallo
    Lost (0-5) vs. Mazur Aleksei (RUS)
    17 e
    17 e
  • Boxing
    Heavy -91kg - M
    Preliminaries 1/8
    Victor Schelstraete
    Lost (0-5) vs. Gadzhimagomedov (RUS)
    9 e
    9 e
  • Gymnastics Acrobatics
    All-Around Group - W
    Final
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    29.960 pts
    1 e
    1 e
  • Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Gabriella Willems
    Lost vs. Timo (POR)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Roxane Taeymans
    Lost vs. Matic (CRO)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Light Weight -73kg - M
    Elimination Round of 64
    Abdul Malik Umayev
    Lost vs. Shoka (BLR)
    33 e
    33 e
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 16
    Sami Chouchi
    Lost vs. Ungvari (HUN)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 32
    Sami Chouchi
    Won vs. Mendiola (ESP) (Q 1/8F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Gold Medal Contest
    Matthias Casse
    Won vs. Ivanov (BUL)
    1 e
    1 e
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Semi-Finals
    Matthias Casse
    Won vs. Maisuradze (GEO) (Q F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 8
    Matthias Casse
    Won vs. Wieczerzak (GER) (Q 1/2F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 16
    Matthias Casse
    Won vs. Pacek (SWE) (Q 1/4F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 32
    Matthias Casse
    Won vs. Parlati (ITA) (Q 1/8F)
  • Sambo
    -80kg - W
    Repechage
    Deborah Masy
    Lost (1-10) vs. Tsimashenka (BLR)
    7 e
    7 e
  • Sambo
    -80kg - W
    Quarter Finals
    Deborah Masy
    Lost (0-9) vs. Kovalska (UKR) (to repechage)
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Yannick Peeters
    116 pts
    11 e
    11 e
    11 e
    11 e
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Maxime Mottet
    105 pts
    29 e
    29 e
    29 e
    29 e
  • Table Tennis
    Singles - M
    Round 3
    Cédric Nuytinck
    Won (4 - 2) vs. Olah (FIN) (Q Round 4)
  • Table Tennis
    Singles - W
    Round 3
    Nathalie Marchetti
    Lost (4-0) vs. Polcanova (AUT)
    17 e
    17 e
  • Table Tennis
    Mixed Doubles - M/W
    Round 1
    Team: Lisa Lung / Cédric Nuytinck
    Lost (3-1) vs. ROU
    9 e
    9 e
Zaterdag 22 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Compound Individual - W
    1/8 Eliminations
    Sarah Prieels
    Lost (142-145) vs. Jensen (DEN)
    9 e
    9 e
  • Boxing
    Welter -69kg - M
    Preliminaries 1/16
    Nabil Messaoudi
    Won (5-0) vs. Savkovic (MNE) (Q 1/8F)
  • Boxing
    Middle -75kg - M
    Preliminaries 1/16
    Ruben Veciunca
    Lost (RSC) vs. Harcsa (HUN)
    17 e
    17 e
  • Boxing
    Light Heavy -81kg - M
    Preliminaries 1/16
    Ziad El Mohor
    Won vs. Lazar (SLO) (Q 1/8F)
  • Gymnastics Acrobatics
    Dynamic Group - W
    Final
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    28.830 pts
    1 e
    1 e
  • Gymnastics Acrobatics
    Balance Group - W
    Final
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    29.230 pts
    2 e
    2 e
  • Judo
    Light Weight -57kg - W
    Elimination Round of 16
    Mina Libeer
    Lost vs. Starke (GER)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Light Weight -57kg - W
    Elimination Round of 32
    Mina Libeer
    Won vs. Perisic (SRB) (Q 1/8F)
  • Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 16
    Kenneth Van Gansbeke
    Lost vs. Burns (IRL)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 32
    Kenneth Van Gansbeke
    Won vs. Shamilov (RUS) (Q 1/8F)
  • Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 64
    Kenneth Van Gansbeke
    Won vs. Sandal (TUR) (Q 1/16F)
  • Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 16
    Charline Van Snick
    Lost vs. Mammadaliyeva (AZE)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 32
    Amber Ryheul
    Lost vs. Gneto (FRA)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Bronze Medal Contest
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Khyar (FRA)
    3 e
    3 e
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Repechage
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Mkheidze (FRA) (Q Bronze Medal Contest)
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Elimination Round of 8
    Jorre Verstraeten
    Lost vs. Garrigos (ESP) (To repechage)
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Elimination Round of 16
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Safarov (AZE) (Q 1/4F)
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Elimination Round of 32
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Gerchev (BUL) (Q 1/8F)
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Yannick Peeters
    71 pts
    8 e
    8 e
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Maxime Mottet
    65 pts
    27 e
    27 e
  • Table Tennis
    Singles - W
    Round 2
    Nathalie Marchetti
    Won (3-4) vs. Pergel (HUN) (Q Round 3)
  • Table Tennis
    Singles - W
    Round 2
    Lisa Lung
    Lost (4-0) vs. Gasnier (FRA)
    33 e
    33 e
  • Table Tennis
    Singles - M
    Round 2
    Florent Lambiet
    Lost (4-0) vs. Stoyanov (ITA)
    33 e
    33 e
Vrijdag 21 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Recurve Individual - W
    Ranking Round
    Charlotte Destrooper
    590
    41 e
    41 e
  • Archery
    Recurve Individual - M
    Ranking Round
    Jarno De Smedt
    638
    35 e
    35 e
  • Archery
    Compound Individual - W
    Ranking Round
    Sarah Prieels
    689
    11 e
    11 e
  • Boxing
    Heavy -91kg - M
    Preliminaries 1/16
    Victor Schelstraete
    Won (0-5) vs. Hagag (AUT) (Q)
  • Boxing
    Bantam -56kg - M
    Preliminaries 1/16
    Vasile Usturoi
    Won (1-4) vs. Csoka (HUN) (Q 1/8F)
Geen resultaten gevonden

Foto's

Minsk 2019

Updates

RT @JudoInside: Matthias Casse captures European gold for first time since junior world title https://t.co/6Q0iRtY8sB #JudoMinsk2019 Congra…

Bron: Matthias Casse

Message from the golden girls 🥇🥇🥈 #acrogym #EuropeanGames #Minsk2019 https://t.co/p80BRswWJ0

Bron: Team Belgium

In the spotlight

Congratz to this team👊🏻! Two times gold en one time silver @Minsk2019BY ! #gobelgym #teambelgium #minsk2019… https://t.co/kVYA1WXvC3

Bron: Gymfed

Matthias @Casse_81 is the European Champion! 🥋🏆 #EuropeanGames #EuropeanChampionships #Minsk2019 https://t.co/sQQTfz0NEy

Bron: Team Belgium

Matthias Casse sacré champion d'Europe de #judo ! #TeamBelgium #Minsk2019 https://t.co/ZLoOjmiW7p

Bron: Laurent Monbaillu

Belgische acrogymploeg pakt nu ook goud in allround op Europese Spelen https://t.co/MRy6ytAVVS https://t.co/1cMFRZa9xp

Bron: Sportwereld.be

In the spotlight

Happy International Olympic Day! https://t.co/WstHSBPaC9

Bron: The 2nd European Games

Sami Chouchi et Matthias Casse: deux armes belges en moins de 81 kg dimanche: https://t.co/NzYb9wQ5lF https://t.co/xHsm0wGVli

Bron: Team Belgium

Belgian Cats winnen uitwuifwedstrijd voor EK tegen Italië https://t.co/8mNb5YKYrF https://t.co/nXpCFhNKGa

Bron: Sportwereld.be

Acrogymnastes bezorgen België na zilver ook gouden medaille op Europese Spelen https://t.co/4KQ6HPStUr https://t.co/6ItzyjOTqv

Bron: Sportwereld.be

Jorre Verstraeten bezorgt ons land brons in het judo op Europese Spelen https://t.co/xYN44CjxWj https://t.co/xyHyqWnU3o

Bron: Sportwereld.be

Gold for @teambelgium . Watch this ranking, whaaw. Congrats girls 👍 https://t.co/bR4GAx2GRQ

Bron: Sven Serré

Nog 27 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Bakoe 2019