© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 11 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    Rio
    2016
Wereldkampioenschappen
  • 6 e
    Kano-kajak sprint, K1 5000m
    Szeged
    2019
  • 10 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    Milan
    2015
  • 11 e
    Kano-kajak sprint, K2 1000m
    Szeged
    2019
  • 11 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    Racice
    2017
  • 16 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    Szeged
    2019
Wereldkampioenschappen (U23)
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m (U23)
    Minsk
    2016
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Pitesti
    2017
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m (U23)
    Pitesti
    2017
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m (Juniors)
    Szeged
    2014
Europese Kampioenschappen
  • 7 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    Belgrade
    2018
  • 7 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    Plovdiv
    2017
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K2 1000m (U23)
    Racice
    2019
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m (U23)
    Auronzo di Cadore
    2018
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Bascov
    2015
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m (U23)
    Bascov
    2015
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Auronzo di Cadore
    2018
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Belgrade
    2017
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m (U23)
    Belgrade
    2017
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (Juniors)
    Mantes-la-Ville
    2014
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m (Juniors)
    Mantes-la-Ville
    2014
Wereldbeker
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2018
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2016
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    World Cup - Copenhagen
    Copenhagen
    2015
  • 6 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    World Cup - Racice
    Racice
    2016
  • 10 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    World Cup - Belgrade
    Belgrade
    2017
  • 11 e
    Kano-kajak sprint, K2 1000m
    World Cup - World Championships
    Szeged
    2019
  • 14 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2019
  • 15 e
    Kano-kajak sprint, K1 1000m
    World Cup - Poznan
    Poznan
    2019

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Lize Broekx
Kano-kajak sprint
John-John Dohmen
Hockey
Bram Sikkens
Kano-kajak sprint
Niels Bruynseels
Ruitersport - jumping
Hermien Peters
Kano-kajak sprint
Dylan Borlée
Atletiek
Hanne Claes
Atletiek
Serena-Lynn Geldof
Basketbal

Nog 303 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021