© Belga

Highlights

Europese Spelen
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel
    Minsk
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Team
    Minsk
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    Minsk
    2019
  • 33 e
    Tafeltennis, Enkel
    Baku
    2015
Wereldkampioenschappen
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Halmstad
    2018
  • 17 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    Düsseldorf
    2017
  • 29 e
    Tafeltennis, Team
    Kuala Lumpur
    2016
  • 33 e
    Tafeltennis, Enkel
    Budapest
    2019
  • 33 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    Budapest
    2019
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 5 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Bratislava
    2010
  • 7 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Manama
    2011
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd (Juniors)
    Manama
    2011
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel (Juniors)
    Manama
    2011
Europese Kampioenschappen
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Nantes
    2019
  • 17 e
    Tafeltennis, Enkel
    Yekaterinburg
    2015
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Yekaterinburg
    2015
  • 19 e
    Tafeltennis, Team
    Luxembourg
    2017
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Tafeltennis, Dubbel (Mannen) (Juniors)
    Istanbul
    2010
  • 3e
    Tafeltennis, Dubbel (Mannen) (Juniors)
    Kazan
    2011
  • 3e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Kazan
    2011
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel (Juniors)
    Istanbul
    2010
  • 5 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Istanbul
    2010
Major Cup
  • 17 e
    Tafeltennis, Enkel
    World Cup
    Liège
    2017
Wereldbeker
  • 2e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Belgium Open
    De Haan
    2016
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    ITTF World Tour - German Open
    Bremen
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Qatar Open
    Doha
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    ITTF World Tour - China Open
    Shenzhen
    2018
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Bulgarian Open
    Panagyurishte
    2017

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Hanne Desmet
Shorttrack
Loes Hubrecht
Bobsleeën
Florent Lambiet
Tafeltennis
Lisa Lung
Tafeltennis
Robin Devos
Tafeltennis
Renée Eykens
Atletiek
Victor Campenaerts
Wegwielrennen
Isaac Kimeli
Atletiek

Nog 151 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020