© Belga

Highlights

Europese Spelen
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel
    Minsk
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Team
    Minsk
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    Minsk
    2019
  • 33 e
    Tafeltennis, Enkel
    Baku
    2015
Wereldkampioenschappen
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Halmstad
    2018
  • 17 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    Düsseldorf
    2017
  • 29 e
    Tafeltennis, Team
    Kuala Lumpur
    2016
  • 33 e
    Tafeltennis, Enkel
    Budapest
    2019
  • 33 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    Budapest
    2019
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 5 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Bratislava
    2010
  • 7 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Manama
    2011
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd (Juniors)
    Manama
    2011
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel (Juniors)
    Manama
    2011
Europese Kampioenschappen
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Nantes
    2019
  • 17 e
    Tafeltennis, Enkel
    Yekaterinburg
    2015
  • 17 e
    Tafeltennis, Team
    Yekaterinburg
    2015
  • 19 e
    Tafeltennis, Team
    Luxembourg
    2017
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Tafeltennis, Dubbel (Mannen) (Juniors)
    Istanbul
    2010
  • 3e
    Tafeltennis, Dubbel (Mannen) (Juniors)
    Kazan
    2011
  • 3e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Kazan
    2011
  • 5 e
    Tafeltennis, Enkel (Juniors)
    Istanbul
    2010
  • 5 e
    Tafeltennis, Team (Juniors)
    Istanbul
    2010
Major Cup
  • 17 e
    Tafeltennis, Enkel
    World Cup
    Liège
    2017
Wereldbeker
  • 2e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Belgium Open
    De Haan
    2016
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    ITTF World Tour - German Open
    Bremen
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Qatar Open
    Doha
    2019
  • 9 e
    Tafeltennis, Dubbel gemengd
    ITTF World Tour - China Open
    Shenzhen
    2018
  • 9 e
    Tafeltennis, Enkel
    ITTF World Tour - Bulgarian Open
    Panagyurishte
    2017

Nieuws

Meer atleten

Emmanuel Stockbroekx
Hockey
Lisa Lung
Tafeltennis
Anna Valkenborg
Volleybal
Gabriella Willems
Judo
Robin Devos
Tafeltennis
Florent Lambiet
Tafeltennis
Sebbe De Buck
Snowboard
Imke Vervaet
Atletiek

Nog 230 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020