© Belga

Highlights

Olympische Winterspelen
  • 54 e
    Biatlon, 20km individueel
    PyeongChang
    2018
  • 55 e
    Biatlon, 10km sprint
    PyeongChang
    2018
  • 57 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    PyeongChang
    2018
Wereldkampioenschappen
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Antholz
    2020
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    Antholz
    2020
  • 32 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    Antholz
    2020
  • 32 e
    Biatlon, 20km individueel
    Östersund
    2019
  • 34 e
    Biatlon, 10km sprint
    Antholz
    2020
  • 71 e
    Biatlon, 10km sprint
    Östersund
    2019
Europese Kampioenschappen
  • 8 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    Raubichi
    2019
  • 9 e
    Biatlon, 10km sprint
    Ridnaun
    2018
  • 14 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    Ridnaun
    2018
  • 21 e
    Biatlon, 10km sprint
    Raubichi
    2019
Wereldbeker
  • 10 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2018
  • 14 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Canmore, AB
    Canmore
    2019
  • 15 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 16 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2020
  • 16 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2017
  • 18 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Holmenkollen
    Holmenkollen
    2018
  • 18 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2017
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 19 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Östersund
    Östersund
    2019
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2019
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Kontiolahti
    Kontiolahti
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Nové Mesto na Morave
    Nové Mesto na Morave
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 21 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2019
  • 22 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2018
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - Östersund
    Östersund
    2019
  • 25 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2018
  • 26 e
    Biatlon, 15km massastart
    World Cup - Annecy
    Annecy
    2019
  • 26 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2018
  • 29 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Kontiolahti
    Kontiolahti
    2020
  • 32 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 34 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020

Nieuws

Meer atleten

Anne Zagre
Atletiek
Dylan Borlée
Atletiek
Lorenz Weiremans
Zwemmen
Victor Wegnez
Hockey
Lore Bruggeman
Skateboard
Armand Marchant
Alpineskiën
Lancelot Proton de la Chapelle
Boksen
Félix Denayer
Hockey

Nog 187 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020