© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 21 e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit
    Rio
    2016
  • 45 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    Rio
    2016
Wereldkampioenschappen
  • 1e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Hong Kong
    2017
  • 4 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Berlin
    2020
  • 6 e
    Baanwielrennen, Omnium
    Hong Kong
    2017
  • 7 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Pruszków
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Omnium
    Apeldoorn
    2018
  • 8 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Pruszków
    2019
  • 9 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Minsk
    2013
  • 10 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Berlin
    2020
  • 10 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Hong Kong
    2017
  • 10 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Cali
    2014
  • 12 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Apeldoorn
    2018
Europese Kampioenschappen
  • 1e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Saint-Quentin-en-Yvelines
    2016
  • 3e
    Baanwielrennen, Omnium
    Saint-Quentin-en-Yvelines
    2016
  • 4 e
    Langlaufen, Teamsprint vrije stijl
    Alkmaar
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Apeldoorn
    2019
  • 6 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Glasgow
    2018
  • 6 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Glasgow
    2018
  • 6 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Berlin
    2017
  • 6 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    Saint-Quentin-en-Yvelines
    2016
  • 7 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    Apeldoorn
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Omnium
    Glasgow
    2018
  • 10 e
    Baanwielrennen, Omnium
    Apeldoorn
    2019
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 1e
    Baanwielrennen, Omnium (U23)
    Montichiari
    2016
  • 1e
    Baanwielrennen, Puntenkoers (U23)
    Montichiari
    2016
  • 3e
    Baanwielrennen, 3km Individuele achtervolging (U23)
    Anadia
    2014
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 1e
    Baanwielrennen, Puntenkoers (Juniors)
    Anadia
    2013
  • 1e
    Baanwielrennen, 2km Individual Pursuit (Juniors)
    Anadia
    2013
  • 3e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging (Juniors)
    Anadia
    2013
  • 3e
    Wegwielrennen, Individuele tijdrit (Juniors)
    Goes
    2012
Wereldbeker
  • 1e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Cambridge
    Cambridge
    2019
  • 1e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Pruszków
    Pruszków
    2017
  • 1e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Cali
    Cali
    2017
  • 2e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Milton, ON
    Milton
    2020
  • 2e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 2e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 2e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Manchester
    Manchester
    2017
  • 2e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2016
  • 3e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - London
    London
    2018
  • 3e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Berlin
    Berlin
    2018
  • 4 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Milton, ON
    Milton
    2020
  • 4 e
    Wegwielrennen, Wegrit
    Women's WorldTour Ranking - RideLondon Classique
    Exeter
    2019
  • 4 e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Cambridge
    Cambridge
    2019
  • 4 e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Apeldoorn
    Apeldoorn
    2016
  • 5 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Cambridge
    Cambridge
    2019
  • 5 e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Pruszków
    Pruszków
    2017
  • 6 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Minsk
    Minsk
    2019
  • 6 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2012
  • 7 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Koppelkoers
    World Cup - Minsk
    Minsk
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Hong Kong
    Hong Kong
    2019
  • 7 e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - London
    London
    2018
  • 7 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - London
    London
    2018
  • 7 e
    Baanwielrennen, Omnium
    World Cup - Berlin
    Berlin
    2018
  • 7 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Manchester
    Manchester
    2017
  • 7 e
    Baanwielrennen, Ploegenachtervolging
    World Cup - Glasgow
    Glasgow
    2016

Nieuws

Meer atleten

Mathieu Doby
Kano-kajak slalom
Sebbe De Buck
Snowboard
Greg Van Avermaet
Wegwielrennen
Victor Campenaerts
Wegwielrennen
Sanae Jah
Boksen
Remco Evenepoel
Wegwielrennen
Wout van Aert
Wegwielrennen
Antoine Kina
Hockey

Nog 212 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021