© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • DNF
    Atletiek, Zevenkamp
    London
    2012
Olympische Winterspelen
  • 11 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    PyeongChang
    2018
Wereldkampioenschappen
  • 8 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    Whistler
    2019
  • 10 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    Königssee
    2017
  • 11 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    Altenberg
    2020
Europese Kampioenschappen
  • 7 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    Königssee
    2019
  • 8 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    Winterberg
    2017
Wereldbeker
  • 4 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Altenberg
    Altenberg
    2017
  • 6 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Sigulda
    Sigulda
    2018
  • 6 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Altenberg
    Altenberg
    2018
  • 6 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Königssee
    Königssee
    2017
  • 7 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Königssee
    Königssee
    2020
  • 7 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - La Plagne
    La Plagne
    2020
  • 8 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - St. Moritz
    St. Moritz
    2019
  • 8 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Königssee
    Königssee
    2019
  • 8 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Altenberg
    Altenberg
    2019
  • 8 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Winterberg
    Winterberg
    2018
  • 8 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Park City, UT
    Park City, UT
    2017
  • 9 e
    Bobsleeën, Tweemansbob
    World Cup - Winterberg
    Winterberg
    2017

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Jana Raman
Basketbal
An Vannieuwenhuyse
Bobsleeën
Axelle Klinckaert
Artistieke gymnastiek
Pieter Timmers
Zwemmen
Tom Pelsmaekers
Zeilen
Kenny De Ketele
Baanwielrennen
Toma Nikiforov
Judo
Kévin Borlée
Atletiek

Nog 240 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020