© Belga

Highlights

Olympische Winterspelen
  • 66 e
    Langlaufen, 15km vrije stijl
    PyeongChang
    2018
Wereldkampioenschappen
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Antholz
    2020
  • 24 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Holmenkollen
    2016
  • 26 e
    Biatlon, 4x7.5km
    Ruhpolding
    2012
  • 38 e
    Biatlon, 20km individueel
    Antholz
    2020
  • 88 e
    Biatlon, 20km individueel
    Östersund
    2019
  • 89 e
    Biatlon, 10km sprint
    Östersund
    2019
Europese Kampioenschappen
  • 45 e
    Biatlon, 20km individueel
    Raubichi
    2019
Wereldbeker
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2018
  • 13 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2018
  • 14 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Canmore, AB
    Canmore
    2019
  • 16 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2017
  • 18 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Holmenkollen
    Holmenkollen
    2018
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 19 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2019
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Nové Mesto na Morave
    Nové Mesto na Morave
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2020
  • 20 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 21 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 21 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Oberhof
    Oberhof
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 12.5km achtervolging
    World Cup - Hochfilzen
    Hochfilzen
    2019
  • 23 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2018
  • 24 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Holmenkollen
    2016
  • 26 e
    Biatlon, 4x7.5km
    World Cup - World Championships
    Ruhpolding
    2012
  • 29 e
    Biatlon, 10km sprint
    World Cup - Ruhpolding
    Ruhpolding
    2020
  • 38 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - World Championships
    Antholz
    2020
  • 46 e
    Biatlon, 20km individueel
    World Cup - Östersund
    Östersund
    2019

Nieuws

Meer atleten

Elise Ramette
Basketbal
Anna Vanbellinghen
Gewichtheffen
Alison Van Uytvanck
Tennis
Julien Watrin
Atletiek
Mina Libeer
Judo
Victor Schelstraete
Boksen
Nina Sterckx
Gewichtheffen
Félix Denayer
Hockey

Nog 303 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021