© Baku 2015

Nieuws

Kalender

De tijdzone van de tijden hieronder is Brussel (GMT+1)

De tijdzone van de tijden hieronder is Asia/Baku (GMT+4)

Woensdag 24 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 08:30-14:00
    10:30-16:00
    Judo
    -55kg (B)
    Round of 32 vs. Dolgov (RUS)
    Robbe Demets
  • 08:30-14:00
    10:30-16:00
    Judo
    -55kg (B)
    Round of 16
    Robbe Demets
  • 08:30-14:00
    10:30-16:00
    Judo
    -55kg (B)
    QF
    Robbe Demets
  • 08:30-14:00
    10:30-16:00
    Judo
    -55kg (B)
    SF
    Robbe Demets
  • 08:30-14:00
    10:30-16:00
    Judo
    -48kg (G)
    Round of 16 vs. Ziegler (GER)
    Céline Dierickx
  • 08:30-14:00
    10:30-16:00
    Judo
    -48kg (G)
    QF
    Céline Dierickx
  • 08:30-14:00
    10:30-16:00
    Judo
    -48kg (G)
    SF
    Céline Dierickx
  • 08:30-09:00
    10:30-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 3 vs. Ivanov (POR)
    Noah Merre
  • 14:00-16:00
    16:00-18:00
    Judo
    -55kg (B)
    Final
    Robbe Demets
  • 14:00-16:00
    16:00-18:00
    Judo
    -48kg (G)
    Final
    Céline Dierickx
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Quarter Finals vs. Er/Tokac (TUR)
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 15:15-17:00
    17:15-19:00
    Gymnastics
    All Around (G)
    Qualification Sub Div 4
    Charlotte Beydts
  • 15:15-17:00
    17:15-19:00
    Gymnastics
    All Around (G)
    Qualification Sub Div 4
    Margaux Dandois
  • 15:15-17:00
    17:15-19:00
    Gymnastics
    All Around (G)
    Qualification Sub Div 4
    Jutta Verkest
  • 15:43-15:50
    17:43-17:50
    Swimming
    100m Butterfly (G)
    SF
    Roos Vanotterdijk
  • 16:14-16:22
    18:14-18:22
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (G)
    Final
    Team : Zinke Delcommune/ Marie Maerevoet/ Roos Vanotterdijk/ Marie-Alix Witters
  • 16:22-16:32
    18:22-18:32
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (B)
    Final
    Team: Jens Ausloos/Loeka David/Abel Devos/Elias Meeus
  • 16:25-17:30
    18:25-19:30
    Athletics
    High Jump (B)
    Qualifications
    Sten Geenens
  • 16:50-17:00
    18:50-19:00
    Athletics
    400m (G)
    Final
    Liefde Schoemaker
  • 17:00-19:30
    19:00-21:30
    Volleybal
    Team (B)
    Pool B: Match: ITA - BEL
    Team Belgium
  • 17:30-19:00
    19:30-21:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Quarter Finals vs. Babel/Leclercq (FRA)
    Team: Juliette Bovy/Hanne Vandewinkel
  • 18:30-20:45
    20:30-22:45
    Basketball
    Team (G)
    Pool A Match: BEL - ITA
    Team Belgium
Donderdag 25 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-07:05
    09:00-09:05
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Heats
    Jens Ausloos
  • 07:00-07:05
    09:00-09:05
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Heats
    Abel Devos
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Quarter Finals
    Noah Merre
  • 07:09-07:20
    09:09-09:20
    Swimming
    100m Backstroke (G)
    Heats
    Elise Decaesstecker
  • 07:29-07:45
    09:29-09:45
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Heats
    Ambre Franquinet
  • 07:29-07:45
    09:29-09:45
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Heats
    Marie Maerevoet
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Road Race (G)
    Final
    Febe Jooris
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Road Race (G)
    Final
    Fien Masure
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Road Race (G)
    Final
    Marith Vanhove
  • 08:08-08:25
    10:08-10:25
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Heats
    Loeka David
  • 08:08-08:25
    10:08-10:25
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Heats
    Elias Meeus
  • 08:25-08:45
    10:25-10:45
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G/B)
    Heats
    Team: Elise Decaesstecker/Xander Hebb/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk
  • 08:30-12:45
    10:30-14:45
    Judo
    -63kg (G)
    Qualification
    Alessia Corrao
  • 08:30-12:45
    10:30-14:45
    Judo
    -73kg (B)
    Qualification
    Jarne Duyck
  • 08:30-12:45
    10:30-14:45
    Judo
    -57kg (G)
    Qualification
    Leyla Klückers
  • 08:40-08:50
    10:40-10:50
    Athletics
    1500m (G)
    Round 1
    Syrah Ghijselings
  • 10:00-12:15
    12:00-14:15
    Gymnastics
    All Around (B)
    Final
    Nicola Cuyle
  • 10:00-12:15
    12:00-14:15
    Gymnastics
    All Around (B)
    Final
    Victor Martinez Marechal
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Semi-Finals
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Semi-Finals
    Team: Juliette Bovie/Hanne Vandewinkel
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Gymnastics
    All Around (G)
    Final
    Charlotte Beydts
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Gymnastics
    All Around (G)
    Final
    Margaux Dandois
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Gymnastics
    All Around (G)
    Final
    Jutta Verkest
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Judo
    -63kg (G)
    Final
    Alessia Corrao
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Judo
    -73kg (B)
    Final
    Jarne Duyck
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Judo
    -57kg (G)
    Final
    Leyla Klückers
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Road Race (B)
    Final
    Noah Detalle
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Road Race (B)
    Final
    Alec Segaert
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Road Race (B)
    Final
    Cian Uijtdebroeks
  • 15:00-15:05
    17:00-17:05
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    SF
    Jens Ausloos
  • 15:00-15:05
    17:00-17:05
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    SF
    Abel Devos
  • 15:05-15:12
    17:05-17:12
    Swimming
    100m Backstroke (G)
    SF
    Elise Decaesstecker
  • 15:19-15:28
    17:19-17:28
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    SF
    Ambre Franquinet
  • 15:19-15:28
    17:19-17:28
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    SF
    Marie Maerevoet
  • 15:42-15:50
    17:42-17:50
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    SF
    Loeka David
  • 15:42-15:50
    17:42-17:50
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    SF
    Elias Meeus
  • 16:02-16:07
    18:02-18:07
    Swimming
    100m Butterfly (G)
    Finals
    Roos Vanotterdijk
  • 16:07-16:13
    18:07-18:13
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Finals
    Jens Ausloos
  • 16:07-16:13
    18:07-18:13
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Finals
    Abel Devos
  • 16:15-17:00
    18:15-19:00
    Athletics
    Pole Vault (B)
    Final
    Jules Vanlangenaker
  • 16:29-16:39
    18:29-18:39
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G/B)
    Final
    Team: Elise Decaesstecker/Xander Hebb/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk
Vrijdag 26 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-07:05
    09:00-09:05
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Heats
    Zinke Delcommune
  • 07:00-07:05
    09:00-09:05
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Heats
    Marie-Alix Witters
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Semi-Finals
    Noah Merre
  • 07:37-07:57
    09:37-09:57
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G)
    Heats
    Team: Elise Decaesstecker/Ambre Franquinet/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
  • 08:30-13:00
    10:30-15:00
    Judo
    -90kg (B)
    Qualification
    Zackaria Jamaigne
  • 09:30-11:00
    11:30-13:00
    Volleybal
    Team (B)
    A3 - B4 (5-8th Place)
    Team Belgium
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Final
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Final
    Team: Juliette Bovie/Hanne Vandewinkel
  • 11:45-14:00
    13:45-16:00
    Basketball
    Team (G)
    A3 - B4 (5-8th Place)
    Team Belgium
  • 11:45-14:00
    13:45-16:00
    Basketball
    Team (G)
    A1- B2 SF
    Team Belgium
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Vault, Uneven bars (G)
    Final
    Charlotte Beydts
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Vault, Uneven bars (G)
    Final
    Margaux Dandois
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Vault, Uneven bars (G)
    Final
    Jutta Verkest
  • 12:00-13:30
    14:00-15:30
    Volleybal
    Team (B)
    B3 - A4 (5-8th Place)
    Team Belgium
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Basketball
    Team (G)
    B3 - A4 (5-8th Place)
    Team Belgium
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Basketball
    Team (G)
    B1 - A2 SF
    Team Belgium
  • 14:00-16:00
    16:00-18:00
    Judo
    -90kg (B)
    Qualification
    Zackaria Jamaigne
  • 14:30-17:00
    16:30-19:00
    Volleybal
    Team (B)
    A1 - B2 (SF)
    Team Belgium
  • 15:00-15:05
    17:00-17:05
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    SF
    Zinke Delcommune
  • 15:00-15:05
    17:00-17:05
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    SF
    Marie-Alix Witters
  • 15:41-16:04
    17:41-18:04
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Finals
    Loeka David
  • 15:41-16:04
    17:41-18:04
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Finals
    Elias Meeus
  • 16:04-16:10
    18:04-18:10
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Finals
    Ambre Franquinet
  • 16:04-16:10
    18:04-18:10
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Finals
    Marie Maerevoet
  • 16:05-17:15
    18:05-19:15
    Athletics
    High Jump (B)
    Final
    Sten Geenens
  • 16:17-16:25
    18:17-18:25
    Swimming
    100m Backstroke (G)
    Finals
    Elise Decaesstecker
  • 16:41-16:47
    18:41-18:47
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Finals
    Zinke Delcommune
  • 16:41-16:47
    18:41-18:47
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Finals
    Marie-Alix Witters
  • 17:00-18:30
    19:00-20:30
    Volleybal
    Team (B)
    B1 - A2 (SF)
    Team Belgium
  • 17:11-17:21
    19:11-19:21
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G)
    Final
    Team: Elise Decaesstecker/Ambre Franquinet/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
Zaterdag 27 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-09:15
    09:00-11:15
    Basketball
    Team (G)
    7-8th Place Match
    Team Belgium
  • 07:00-09:15
    09:00-11:15
    Basketball
    Team (G)
    Bronze Medal Match
    Team Belgium
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Final
    Noah Merre
  • 08:00-08:05
    10:00-10:05
    Athletics
    1500m (B)
    Final
    Syrah Ghijselings
  • 09:30-11:00
    11:30-13:00
    Volleybal
    Team (B)
    7-8th Place Match
    Team Belgium
  • 09:30-11:00
    11:30-13:00
    Volleybal
    Team (B)
    Bronze Medal Match
    Team Belgium
  • 11:30-13:45
    13:30-15:45
    Basketball
    Team (G)
    5-6th Place Match
    Team Belgium
  • 11:30-13:45
    13:30-15:45
    Basketball
    Team (G)
    Gold Medal Match
    Team Belgium
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Vault (B)
    Final
    Victor Martinez Marechal
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Beam, Floor (G)
    Final
    Charlotte Beydts
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Beam, Floor (G)
    Final
    Margaux Dandois
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Beam, Floor (G)
    Final
    Jutta Verkest
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Volleybal
    Team (B)
    5-6th Place Match
    Team Belgium
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Volleybal
    Team (B)
    Gold Medal Match
    Team Belgium
Geen resultaten gevonden

Laatste resultaten

Zondag 21 juli
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Tennis
    Singles - G
    Round 1
    Hanne Vandewinkel
    Lost vs. Bezalel (ISR)
    33 e
    33 e
Maandag 22 juli
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Athletics
    Decathlon - B
    400m (Heat 3)
    Jente Hauttekeete
    50.51 (PB)
    3 e
    3 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    High Jump (Group A)
    Jente Hauttekeete
    2.00m (PB)
    1 e
    1 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    Shot Put (Group A)
    Jente Hauttekeete
    15.38m (PB)
    1 e
    1 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    Long Jump (Group A)
    Jente Hauttekeete
    6.81m
    5 e
    5 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    100m (Heat 3)
    Jente Hauttekeete
    11.16
    1 e
    1 e
  • Athletics
    400m - G
    Round 1 (Heat 1)
    Liefde Schoemaker
    53.95 (Q)
    1 e
    1 e
  • Athletics
    100m - G
    Round 1 (Heat 4)
    Mariam Oulare
    11.83 (Q F )
    1 e
    1 e
  • Basketball
    Team - G
    Pool A Match: RUS - BEL
    Team Belgium
    Lost vs. RUS (55-61)
  • Swimming
    400m Individual Medley - G
    Heat 1
    Ambre Franquinet
    5:02.32
    4 e
    11 e
    4 e
    11 e
  • Swimming
    200m Breaststroke - B
    SF 2
    Xander Hebb
    2:23.00
    8 e
    15 e
    8 e
    15 e
  • Swimming
    200m Breaststroke - B
    Heat 1
    Xander Hebb
    2:22.96 (Q SF)
    4 e
    4 e
  • Swimming
    100m Freestyle - G
    Heat 6
    Marie-Alix Witters
    57.92
    7 e
    14 e
    7 e
    14 e
  • Swimming
    100m Freestyle - G
    SF 2
    Roos Vanotterdijk
    57.50
    5 e
    11 e
    5 e
    11 e
  • Swimming
    100m Freestyle - G
    Heat 6
    Roos Vanotterdijk
    57.73 (Q)
    5 e
    5 e
  • Tennis
    Singles - G
    Round 1
    Juliette Bovy
    Won vs. Gusaynova (AZE) (Q)
  • Tennis
    Singles - B
    Round 1
    Alessio Basile
    Won vs. Gasimov (AZE) (Q)
  • Tennis
    Singles - B
    Round 1
    Noah Merre
    Won vs. Artnak (SLO) (Q)
  • Tennis
    Doubles - G
    Round 1
    Team: Juliette Bovy/Hanne Vandewinkel
    Won vs. Drame/Rebec (SLO)
  • Tennis
    Doubles - B
    Round 1
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
    Won vs. Sillaste/Nigula (EST)
  • Volleybal
    Team - B
    Pool B: Match 1
    Team Belgium
    Won vs. CZE (3-1)
Dinsdag 23 juli
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Athletics
    Decathlon - B
    Overall
    Jente Hauttekeete
    7540 Pts
    2 e
    2 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    1500m
    Jente Hauttekeete
    4:49.60
    8 e
    8 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    Javelin Throw
    Jente Hauttekeete
    48.58m
    9 e
    9 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    Pole Vault (Group A)
    Jente Hauttekeete
    4.30m (PB)
    3 e
    3 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    Discus Throw
    Jente Hauttekeete
    42.67m
    7 e
    7 e
  • Athletics
    Decathlon - B
    110m H (Heat 2)
    Jente Hauttekeete
    14.36
    2 e
    2 e
  • Athletics
    100m - G
    Final
    Mariam Oulare
    11.94 (Unofficial)
    4 e
    4 e
    4 e
    4 e
  • Basketball
    Team - G
    Pool A Match: FRA - BEL
    Team Belgium
    Lost vs. FRA (55-67)
  • Cycling Road
    Time Trial - G
    Final
    Marith Vanhove
    16:14.40
    20 e
    20 e
  • Cycling Road
    Time Trial - B
    Final
    Cian Uijtdebroeks
    14:04.70
    25 e
    25 e
    25 e
    25 e
  • Cycling Road
    Time Trial - B
    Final
    Alec Segaert
    13:24.45
    4 e
    4 e
    4 e
    4 e
  • Cycling Road
    Time Trial - G
    Final
    Fien Masure
    17:00.11
    37 e
    37 e
  • Cycling Road
    Time Trial - G
    Final
    Febe Jooris
    16:04.72
    15 e
    15 e
  • Cycling Road
    Time Trial - B
    Final
    Noah Detalle
    13:53.27
    13 e
    13 e
    13 e
    13 e
  • Gymnastics
    All Around - B
    Qualification (Sub Div II)
    Victor Martinez Marechal
    76.400 Pts (Q Final All Around & Vault)
    24 e
    24 e
  • Gymnastics
    All Around - B
    Qualification (Sub Div II)
    Nicola Cuyle
    77.000 Pts (Q All Around Final)
    17 e
    17 e
  • Gymnastics
    All Around - B
    Qualification (Sub Div II)
    Glen Cuyle
    73.400 Pts
    40 e
    40 e
    40 e
    40 e
  • Swimming
    4x100m Freestyle Relay - G/B
    Final
    Team: Loeka David/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
    3:39.24
    7 e
    7 e
    7 e
    7 e
  • Swimming
    4x100m Freestyle Relay - G/B
    Heat 1
    Team: Loeka David/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
    3:40.25 (Q F)
    3 e
    3 e
  • Swimming
    200m Breaststroke - G
    SF 1
    Ambre Franquinet
    2:39.65
    7 e
    15 e
    7 e
    15 e
  • Swimming
    200m Breaststroke - G
    Heat 4
    Ambre Franquinet
    2:38.95 (Q SF)
    6 e
    6 e
  • Swimming
    100m Freestyle - B
    SF 1
    Elias Meeus
    51.82
    5 e
    10 e
    5 e
    10 e
  • Swimming
    100m Freestyle - B
    Heat 3
    Elias Meeus
    51.59 (Q SF)
    2 e
    2 e
  • Swimming
    100m Freestyle - B
    Heat 3
    Loeka David
    53.46
    10 e
    30 e
    10 e
    30 e
  • Tennis
    Singles - G
    Round 2
    Juliette Bovy
    Lost vs. Laskevich (BLR)
    17 e
    17 e
  • Tennis
    Singles - B
    Round 2
    Noah Merre
    Won vs. Onuma (GBR) (Q)
  • Tennis
    Singles - B
    Round 2
    Alessio Basile
    Lost vs. Ciavarella (ITA)
    17 e
    17 e
  • Tennis
    Doubles - G
    Round 2
    Team: Juliette Bovy/Hanne Vandewinkel
    Won vs. Tverijonaite/Paukstyte (LTU)
  • Tennis
    Doubles - B
    Round 2
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
    Won vs. Gaubas/Butvilas (LTU)
  • Volleybal
    Team - B
    Pool B: Match 2
    Team Belgium
    Won vs. BUL (3-2)
Woensdag 24 juli
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Judo
    -48kg - G
    Round of 32
    Céline Dierickx
    Won vs. Vainshtein (ISR)
  • Swimming
    4x100m Freestyle Relay - G
    Heat 2
    Team : Zinke Delcommune/ Marie Maerevoet/ Roos Vanotterdijk/ Marie-Alix Witters
    3:52.46 (Q F)
    4 e
    4 e
  • Swimming
    4x100m Freestyle Relay - B
    Heat 1
    Team: Jens Ausloos/Loeka David/Abel Devos/Elias Meeus
    3:31.27 (Q F)
    5 e
    5 e
  • Swimming
    100m Butterfly - G
    Heat 4
    Roos Vanotterdijk
    1:00.41 (Q SF)
    1 e
    1 e
Geen resultaten gevonden

Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Bakoe 2019: Foto's

EYOF Baku 2019

Nog 563 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Vuokatti 2021