© EYOF 2021 Banská Bystrica

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Ylio Philtjens
    Athletics
    Pole Vault - Men
    Final result
    4m95
  • 1 e
    1 e
    Cedric Keppens
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    1:32:33
  • 4 e
    4 e
    Young Belgian Cats
    Basketball
    Team - Women
    Final result
  • 4 e
    4 e
    Jasper Schoofs
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    1:32:33
  • 4 e
    4 e
    Sarah Dumont
    Swimming
    200m Butterfly - Women
    Final result
    2:17.55
  • 5 e
    5 e
    Martin De Greef
    Athletics
    110m Hurdles - Men
    Final result
    14.16
  • 5 e
    5 e
    Sem Serrano
    Athletics
    2000m Steeplechase - Men
    Final result
    5:58.15
  • 5 e
    5 e
    Ray Marinx
    Judo
    66kg - Men
    Final result
  • 6 e
    6 e
    Camille Sonneville
    Athletics
    100m Hurdles - Women
    Final result
    13.92
  • 7 e
    7 e
    Reda Aouragh
    Athletics
    1500m - Men
    Final result
    4:06.08
  • 7 e
    7 e
    Victoria Sibille
    Judo
    48kg - Women
    Final result
  • 7 e
    7 e
    Young Red Dragons U19
    Volleyball
    Team - Men
    Final result
  • 8 e
    8 e
    Sarah Dumont
    Swimming
    200m Freestyle - Women
    Final result
    2:08.89
  • 9 e
    9 e
    Arnaud Huberty
    Badminton
    Singles - Men
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Amber Boonen / Arnaud Huberty
    Badminton
    Doubles - Mixed
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Lola Fache
    Judo
    52kg - Women
    Final result
  • 9 e
    9 e
    Raphaël Vanhecke
    Swimming
    200m Individual Medley - Men
    Final result
    2:09.68
  • 9 e
    9 e
    Sarah Dumont
    Swimming
    200m individual medley - Women
    Final result
    2:20.29
  • 10 e
    10 e
    Ella Heremans
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    1:32:08
  • 11 e
    11 e
    Luca Vierstraete
    Cycling - Road
    Individual time trial - Women
    Final result
    12:42.80
  • 11 e
    11 e
    Leo Verschooten
    Swimming
    50m Freestyle - Men
    Final result
    23.96
  • 16 e
    16 e
    Yelena Devreker / Eva Bruynseels / Hanne Degryse
    Gymnastics - Artistic
    Team - Women
    Final result
    91.65
  • 17 e
    17 e
    Amber Boonen
    Badminton
    Singles - Women
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Jasper Schoofs
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    11:17.70
  • 17 e
    17 e
    Raphaël Vanhecke
    Swimming
    400m individual medley - Men
    Final result
    4:43.33
  • 17 e
    17 e
    Anastasia Huijsegoms
    Tennis
    Singles - Women
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Ethan Dasset
    Tennis
    Singles - Men
    Final result
  • 17 e
    17 e
    Anastasia Huijsegoms / Ethan Dasset
    Tennis
    Doubles - Mixed
    Final result
  • 20 e
    20 e
    Giel Vandeberg / Kyano Schepers / Cyril Bauduin
    Gymnastics - Artistic
    Team - Men
    Final result
    146.35
  • 21 e
    21 e
    Yelena Devreker / Giel Vandeberg
    Gymnastics - Artistic
    Pair - Mixed
    Final result
  • 24 e
    24 e
    Aless De Bock
    Cycling - Road
    Road race - Men
    Final result
    1:32:47
  • 27 e
    27 e
    Auke De Buysser
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    1:32:40
  • 27 e
    27 e
    Aless De Bock
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    11:25.96
  • 33 e
    33 e
    Luca Vierstraete
    Cycling - Road
    Road race - Women
    Final result
    1:32:47
  • 34 e
    34 e
    Cedric Keppens
    Cycling - Road
    Individual time trial - Men
    Final result
    11:31.74
  • 35 e
    35 e
    Auke De Buysser
    Cycling - Road
    Individual time trial - Women
    Final result
    13:10.82
  • 35 e
    35 e
    Yelena Devreker
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    45.80
  • 36 e
    36 e
    Ella Heremans
    Cycling - Road
    Individual time trial - Women
    Final result
    13:10.85
  • 38 e
    38 e
    Leo Verschooten
    Swimming
    100m Freestyle - Men
    Final result
    54.50
  • 41 e
    41 e
    Eva Bruynseels
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    45.05
  • 46 e
    46 e
    Hanne Degryse
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Women
    Final result
    44.35
  • 47 e
    47 e
    Giel Vandeberg
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Men
    Final result
    73.10
  • 56 e
    56 e
    Kyano Schepers
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Men
    Final result
    70.95
  • 74 e
    74 e
    Cyril Bauduin
    Gymnastics - Artistic
    Individual All-Around - Men
    Final result
    67.60
Geen resultaten gevonden

Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Banská Bystrica 2022: Foto's

EYOF Banská Bystrica 2022

Nog 114 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Friuli-Venezia Giulia 2023