© Baku 2015

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Kaat DUMAREY, Julie VAN GELDER, Ineke VAN SCHOOR
    Gymnastics
    ACRO Gym All-Around - W
    Final
    86.480
  • 1 e
    1 e
    Kaat DUMAREY, Julie VAN GELDER, Ineke VAN SCHOOR
    Gymnastics
    ACRO Gym Balance - W
    Final
    28.700
  • 1 e
    1 e
    Kaat DUMAREY, Julie VAN GELDER, Ineke VAN SCHOOR
    Gymnastics
    ACRO Gym Dynamic - W
    Final
    28.480
  • 1 e
    1 e
    Charline VAN SNICK
    Judo
    -48 kg - W
    Final
    Won vs. E. Sahin (TUR)
  • 2 e
    2 e
    Lianne TAN
    Badminton
    Singles - W
    Final vs L. Kjaersfeldt (DEN)
    Lost: 1-2 (21-18, 19-21, 9-21)
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Yana VASTAVEL- Solano CASSAMAJOR
    Gymnastics
    ACRO Gym All-Around - Mixed
    Final
    86.180
  • 2 e
    2 e
    Yana VASTAVEL, Solano CASSAMAJOR
    Gymnastics
    ACRO Gym Balance - Mixed
    Final
    28.930
  • 2 e
    2 e
    Yana VASTAVEL, Solano CASSAMAJOR
    Gymnastics
    ACRO Gym Dynamic - Mixed
    Final
    28.690
  • 3 e
    3 e
    Toma NIKIFOROV
    Judo
    -100 kg - M
    Bronze Medal Contest
    Won vs J. Fonseca (POR)
  • 3 e
    3 e
    Dirk VAN TICHELT
    Judo
    -73 kg - M
    Bronze Medal Contest
    Won vs Dex Elmond (NED)
  • 3 e
    3 e
    Si Mohamed KETBI
    Taekwondo
    Men's -58kg - M
    Bronze Medal Contest
    Won vs. M. Mammadov (AZR)
  • 4 e
    4 e
    Lisa VERSCHUEREN
    Gymnastics
    WAG Competition III: Floor - W
    Final
    13.566
  • 5 e
    5 e
    Yuhan TAN
    Badminton
    Singles - M
    1/4F vs K. Navickas (LTU)
    Lost: 0-2 (14-21, 6-21)
  • 5 e
    5 e
    Nele DE VOS
    Karate
    -61 kg Kumité - W
    Elimination Pool
    Lost vs. T. Ristic (SLO) (7-0)
  • 5 e
    5 e
    Team Belgium (W)
    Volleyball
    BEL - SRB - W
    1/4F
    Lost: 2-3 (22-25, 25-19, 14-25, 25-21, 17-19)
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Lize BROECKX
    Canoe Sprint
    5000m (K1) - W
    Final A
    23.30.600 (Final)
  • 6 e
    6 e
    Tom BOONEN
    Cycling - Road
    Road Race - M
    5:27:29
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Gaelle MYS
    Gymnastics
    WAG Competition II - All-Around - W
    Final
    53.799 (V: 13.766, UB: 13.233, B: 13.500, F: 13.300)
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Basten CAERTS
    Swimming
    200m Breaststroke - M
    Final
    02:14.20
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Basten CAERTS
    Swimming
    100m Breaststroke - M
    Final
    01:02.28 (PB)
  • 6 e
    6 e
    6 e
    BORISAVLJEVIC Alexis, BORISAVLJEVIC Valentin, THIJS Thomas, TRAP Alexander
    Swimming
    4x200m Freestyle - M
    Final
    07:26.95
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Lotte GORIS
    Swimming
    100m Freestyle - W
    Final
    57.12
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Elke VANHOOF
    Cycling - BMX
    - W
    Final
    51.360
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Ann-Sophie DUYCK
    Cycling - Road
    Time Trial - W
    34:05:21
  • 7 e
    7 e
    7 e
    BORISAVLJEVIC Alexis, BORISAVLJEVIC Valentin, THIJS Thomas, VANGOETSENHOVEN Dries
    Swimming
    4x100m Freestyle - M
    Final
    3:24.18
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Lotte GORIS
    Swimming
    400m Individual medley - W
    Final
    4:54.48
  • 7 e
    7 e
    Indra CRAEN
    Taekwondo
    Women's -49kg - W
    Preliminaries
    Lost vs. T. Bogdanovic (SRB)
  • 8 e
    8 e
    8 e
    Laurens PANNECOUCKE
    Canoe Sprint
    5000m (K1) - M
    Final
    21:29.569
  • 8 e
    8 e
    8 e
    Dries VANGOETSENHOVEN
    Swimming
    100m Butterfly - M
    Final
    54.16
  • 8 e
    8 e
    8 e
    Claire MICHEL
    Triathlon
    Race - W
    Final
    02:04:10
  • 9 e
    9 e
    Robin RAMAEKERS
    Archery
    Individual Recurve - M
    1/16F
    Lost vs M. Alvarino Garcia (ESP)
  • 9 e
    9 e
    Team Belgium (M)
    Basketball 3x3
    GRE - BEL - M
    1/8F
    Lost: 21-12
  • 9 e
    9 e
    Team Belgium (W)
    Basketball 3x3
    SLO - BEL - W
    1/8F
    Lost: 14-11
  • 9 e
    9 e
    Dodji Kodjo AYIGAH
    Boxing
    M52 - M
    Round of 16 vs. V. Tanko (SVK)
    Lost: 0-3
  • 9 e
    9 e
    9 e
    Jonathan DELOMBAERDE
    Canoe Sprint
    200m (K1) - M
    Final A
    36.850
  • 9 e
    9 e
    Jasper LEFEVERE
    Judo
    -66 kg - M
    1/16F
    Lost vs L. Seidl (GER)
  • 9 e
    9 e
    Roxane TAEYMANS
    Judo
    -70 kg - W
    1/8F
    Lost vs K. Polling (NED)
  • 9 e
    9 e
    Lola MANSOUR
    Judo
    -70 kg - W
    1/8F
    Lost vs K. Klys (POL)
  • 9 e
    9 e
    Sofie DE SAEDELAERE
    Judo
    -78 kg - W
    1/8F
    Lost vs G. Steenhuis (NED)
  • 5 e
    9 e
    9 e
    Lotte GORIS
    Swimming
    200m Individual medley - W
    1/2F
    02:19.46
  • 9 e
    9 e
    Jaouad ACHAB
    Taekwondo
    Men's -68kg - M
    Preliminaries
    Lost vs. C. Treviso (ITA)
  • 9 e
    9 e
    Team Belgium (M)
    Volleyball
    ITA - BEL - M
    Preliminaries
    Won: 2-3 (24-26, 25-16, 19-25, 25-12, 13-15)
  • 4 e
    10 e
    10 e
    Lize BROECKX
    Canoe Sprint
    500m (K1) - W
    Final B
    02:08.829
  • 10 e
    10 e
    10 e
    Gaelle MYS, Cindy VANDENHOLE, Lisa VERSCHUEREN
    Gymnastics
    WAG Competition I, Team Final - W
    Final
    106.798
  • 4 e
    10 e
    10 e
    Lise MICHELS
    Swimming
    200m Breaststroke - W
    1/2F
    02:35.25
  • 6 e
    10 e
    10 e
    Thomas DAL
    Swimming
    400m Individual medley - M
    Heats
    04:26.67
  • 3 e
    12 e
    12 e
    Laurens PANNECOUCKE
    Canoe Sprint
    1000m (K1) - M
    Final B
    03:36.092
  • 12 e
    12 e
    Sofie DE VUYST
    Cycling - Road
    Road Race - W
    3:25:53
  • 12 e
    12 e
    Seppe VAN HOLSBEKE
    Fencing
    Sabre individual - M
    1/16F vs F. Casares (ESP)
    Lost: 15-14
  • 7 e
    13 e
    13 e
    Alexis BORISAVLJEVIC
    Swimming
    100m Freestyle - M
    1/2F
    51.15
  • 6 e
    14 e
    14 e
    Valentin BORISAVLJEVIC
    Swimming
    200m Freestyle - M
    1/2F
    01:52.90
  • 7 e
    15 e
    15 e
    Lise MICHELS
    Swimming
    100m Breaststroke - W
    1/2F
    01:12.30
  • 16 e
    16 e
    Jessie DAAMS
    Cycling - Road
    Road Race - W
    3:25:53
  • 16 e
    16 e
    16 e
    Jimmy VERBAEYS
    Gymnastics
    MAG Competition II - All-Around - M
    Final
    68.799 (F: 14.300, PH: 13.800, R: 12.200, PB: 14.633, HB: 13.866, V: 12.866)
  • 8 e
    16 e
    16 e
    Thomas THIJS
    Swimming
    200m Freestyle - M
    1/2F
    01:54.29
  • 17 e
    17 e
    Anas MESSAOUDI
    Boxing
    M69 - M
    Round of 32 vs V. Belous (MDA)
    Lost vs. V. Belous (MDA)
  • 6 e
    17 e
    17 e
    Ghinio VAN DE WEYER
    Cycling - BMX
    - M
    Motos
    18 pts
  • 17 e
    17 e
    Delphine GROSLAMBERT
    Fencing
    Foil individual - W
    1/32F vs. C. Erba (ITA)
    Lost: 15-4
  • 17 e
    17 e
    Ilse HEYLEN
    Judo
    -52 kg - W
    1/32F
    Lost vs. O. Giuffrida (ITA)
  • 17 e
    17 e
    Kenneth VAN GANSBEKE
    Judo
    -66 kg - M
    1/32F
    Lost vs C. Oates (GBR)
  • 17 e
    17 e
    Benjamin HARMEGNIES
    Judo
    +100 kg - M
    1/16F
    Lost vs I. Khammo (UKR)
  • 17 e
    17 e
    Jean-Michel SAIVE
    Table Tennis
    Singles - M
    Round 2
    Lost Vs K. Karlsson: 4-1
  • 18 e
    18 e
    18 e
    Ben VAN OVERBERGHE
    Gymnastics
    Trampoline Individual - M
    Qualifying
    92.755
  • 18 e
    18 e
    18 e
    Gilles GENTGES, Luka VAN DEN KEYBUS, Jimmy VERBAEYS
    Gymnastics
    MAG Competition I, Team Final - M
    Final
    162.729
  • 7 e
    18 e
    18 e
    Logan VANHUYS
    Swimming
    800m Freestyle - M
    Heats
    08:21.91
  • 19 e
    19 e
    Jens KEUKELEIRE
    Cycling - Road
    Road Race - M
    5:28:26
  • 19 e
    19 e
    19 e
    Lionel COX
    Shooting
    Rifle - 50m 60 Prone - M
    Round
    613.5
  • 6 e
    19 e
    19 e
    Alexis BORISAVLJEVIC
    Swimming
    200m Freestyle - M
    Heats
    01:52.55
  • 7 e
    22 e
    22 e
    Thomas THIJS
    Swimming
    100m Freestyle - M
    Heats
    51.34
  • 22 e
    22 e
    22 e
    Sofie HOOGHE
    Triathlon
    Race - W
    Final
    02:07:26
  • 23 e
    23 e
    23 e
    Sven NYS
    Cycling - Mountain Bike
    Race - M
    Final
    01:52:31
  • 24 e
    24 e
    24 e
    Charlotte DELDAELE
    Triathlon
    Race - W
    Final
    02:07:42
  • 7 e
    28 e
    28 e
    Logan VANHUYS
    Swimming
    400m Freestyle - M
    Heats
    04:01.03
  • 29 e
    29 e
    29 e
    Stephanie VERCRUSSE
    Shooting
    Rifle - 50m 3x20 - W
    Round
    568
  • 30 e
    30 e
    Manon HAMBLENNE
    Shooting
    Pistol - 10m AP40 - W
    Round
    366 - 5x
  • 9 e
    30 e
    30 e
    Alexander TRAP
    Swimming
    200m Freestyle - M
    Heats
    01:54.36
  • 9 e
    30 e
    30 e
    Thomas DAL
    Swimming
    200m Individual medley - M
    Heats
    02:08.72
  • 30 e
    30 e
    30 e
    Peter DENTENEER
    Triathlon
    Race - M
    Final
    01:53:45
  • 5 e
    31 e
    31 e
    Valentin BORISAVLJEVIC
    Swimming
    100m Freestyle - M
    Heats
    51.64
  • 8 e
    32 e
    32 e
    Alexander TRAP
    Swimming
    400m Freestyle - M
    Heats
    04:02.09
  • 10 e
    32 e
    32 e
    Logan VANHUYS
    Swimming
    200m Butterfly - M
    Heats
    02:10.71
  • 33 e
    33 e
    Joachim BOTTIEAU
    Judo
    -81 kg - M
    1/32F
    Lost vs I. Ivanov (BUL)
  • 33 e
    33 e
    Sami CHOUCHI
    Judo
    -73 kg - M
    1/64F
    Lost vs V. Shoka (BLR)
  • 33 e
    33 e
    Lisa LUNG
    Table Tennis
    Singles - W
    Round 1
    Lost vs. X. Ni (NED) : 4-0 (11-8, 11-4, 11-1, 11-6)
  • 33 e
    33 e
    Cédric NUYTINCK
    Table Tennis
    Singles - M
    Round 1
    Lost vs. K. Kreanga (GRE) : 4-3 (13-11, 8-11, 11-7, 10-12, 7-11, 11-5, 11-6)
  • 37 e
    37 e
    37 e
    Stephanie VERCRUSSE
    Shooting
    Rifle - 10m AR40 - W
    Round
    403.7
  • 9 e
    37 e
    37 e
    Logan VANHUYS
    Swimming
    400m Individual medley - M
    Heats
    04:39.56
  • 42 e
    42 e
    Kelly DRUYTS
    Cycling - Road
    Road Race - W
    3:34:09
  • 43 e
    43 e
    Bart DE CLERCQ
    Cycling - Road
    Road Race - M
    5:33:56
  • 7 e
    43 e
    43 e
    Dries VANGOETSENHOVEN
    Swimming
    100m Freestyle - M
    Heats
    52.06
  • 48 e
    48 e
    Ann-Sophie DUYCK
    Cycling - Road
    Road Race - W
    3:34:09
  • 51 e
    51 e
    Kaat HANNES
    Cycling - Road
    Road Race - W
    3:34:09
  • DNF DNF
    DNF
    Jeff LUYTEN
    Cycling - Mountain Bike
    Race - M
    Final
    DNF
  • DNF
    DNF
    Tiesj BENOOT
    Cycling - Road
    Road Race - M
    DNF
  • DNF
    DNF
    Stijn VANDENBERGH
    Cycling - Road
    Road Race - M
    DNF
  • DNF
    DNF
    Maarten WYNANTS
    Cycling - Road
    Road Race - M
    DNF
  • Elt. Group Fase
    Elt. Group Fase
    ANNYS Steffi, OLEFFE Floris
    Badminton
    Doubles - Mixed
    Group match vs Wojtkofska A, Pietrija P (POL)
    Lost: 0-2 (17-21, 10-21)
  • DNS DNS
    DNS
    Jone VANGOIDSENHOVEN
    Cycling - BMX
    - W
    Qualifying Time Trial
    DNS
Geen resultaten gevonden

Nog 17 dagen tot
Jeugd Olympische Zomerspelen Buenos Aires 2018