© Belga

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Kalender

De tijdzone van de tijden hieronder is Brussel (GMT+1)

De tijdzone van de tijden hieronder is Europe/Minsk (GMT+3)

Dinsdag 25 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 08:00-08:07
    09:00-09:07
    Canoe Sprint
    K1 1000m (M)
    Heat 1
    Artuur Peters
  • 08:48-08:55
    09:48-09:55
    Canoe Sprint
    K2 500m (W)
    Heat 2
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
  • 10:15-11:00
    11:15-12:00
    Badminton
    Singles (W)
    Group Stage
    Lianne Tan
  • 14:00-15:00
    15:00-16:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    1/32 Eliminations vs. Pavlova (UKR)
    Charlotte Destrooper
  • 14:30-14:44
    15:30-15:44
    Canoe Sprint
    K1 1000m (M)
    Semi-Finals 1-2
    Artuur Peters
  • 14:59-15:30
    15:59-16:30
    Canoe Sprint
    K2 500m (W)
    Semi-Finals 1-2
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
  • 15:00-16:00
    16:00-17:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    1/16 Eliminations
    Charlotte Destrooper
  • 15:00-16:00
    16:00-17:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Quarter Finals
    Cédric Nuytinck
  • 15:15-16:00
    16:15-17:00
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Preliminaries 1/8
    Ziad El Mohor
  • 16:20-17:00
    17:20-18:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Group Stage
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 18:20-19:00
    19:20-20:00
    Badminton
    Singles (M)
    Group Stage
    Maxime Moreels
Woensdag 26 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 08:00-10:00
    09:00-11:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    1/8 Eliminations
    Charlotte Destrooper
  • 08:00-20:00
    09:00-21:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Group Stage
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 08:00-20:00
    09:00-21:00
    Badminton
    Singles (M)
    Group Stage
    Maxime Moreels
  • 08:00-20:00
    09:00-21:00
    Badminton
    Singles (W)
    Group Stage
    Lianne Tan
  • 09:00-09:20
    10:00-10:20
    Canoe Sprint
    K1 1000m (M)
    Final B / A
    Artuur Peters
  • 09:00-13:00
    10:00-14:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Semi-Finals
    Cédric Nuytinck
  • 09:35-09:45
    10:35-10:45
    Canoe Sprint
    K2 500m (W)
    Final A
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
  • 10:00-11:00
    11:00-12:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Quarter Finals 1-4
    Charlotte Destrooper
  • 11:00-11:30
    12:00-12:30
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Semi-Finals 1-2
    Charlotte Destrooper
  • 14:30-14:45
    15:30-15:45
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Bronze Medal Match
    Charlotte Destrooper
  • 14:45-15:00
    15:45-16:00
    Archery
    Recurve Individual (W)
    Gold Medal Match
    Charlotte Destrooper
  • 16:00-17:00
    17:00-18:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Bronze Medal Match
    Cédric Nuytinck
  • 18:00-19:00
    19:00-20:00
    Table Tennis
    Singles (M)
    Gold Medal Match
    Cédric Nuytinck
  • 18:30-19:00
    19:30-20:00
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Quarter Finals
    Ziad El Mohor
Donderdag 27 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 09:00-14:20
    10:00-15:20
    Badminton
    Singles (W)
    Round of 16
    Lianne Tan
  • 09:00-14:20
    10:00-15:20
    Badminton
    Singles (M)
    Round of 16
    Maxime Moreels
  • 12:00-15:00
    13:00-16:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Round 1
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 15:00-15:30
    16:00-16:30
    Canoe Sprint
    K1 5000m (W)
    Final
    Lize Broekx
  • 15:30-16:15
    16:30-17:15
    Canoe Sprint
    K1 5000m (M)
    Final
    Artuur Peters
  • 16:00-18:40
    17:00-19:40
    Badminton
    Doubles (W)
    Quarter Finals
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    Qualification for AAF
    Senna Deriks
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    Qualification for AAF
    Nina Derwael
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Gymnastics Artistic
    MAG (M)
    Qualification for AAF
    Jimmy Verbaeys
  • 16:05-17:05
    17:05-18:05
    Cycling Track
    Team Pursuit (M)
    Qualifying
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
  • 18:00-21:00
    19:00-22:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Quarter Finals
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 18:10-18:55
    19:10-19:55
    Cycling Track
    Points Race (W)
    Final
    Gilke Croket
  • 18:55-19:20
    19:55-20:20
    Cycling Track
    Scratch (M)
    Final
    Moreno De Pauw
Vrijdag 28 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 09:00-15:40
    10:00-16:40
    Badminton
    Singles (W)
    Quarter Finals
    Lianne Tan
  • 09:00-15:40
    10:00-16:40
    Badminton
    Singles (M)
    Quarter Finals
    Maxime Moreels
  • 14:30-15:00
    15:30-16:00
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Semi-Finals
    Ziad El Mohor
  • 15:00-21:00
    16:00-22:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Semi-Finals
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 15:30-15:55
    16:30-16:55
    Cycling Track
    Team Pursuit (M)
    1st Round
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
  • 17:00-21:00
    18:00-22:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Semi-Finals
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 17:15-17:30
    18:15-18:30
    Cycling Track
    Team Pursuit (M)
    Finals 3rd-4th Places & 1st-2nd Places
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
  • 18:30-18:50
    19:30-19:50
    Cycling Track
    Scratch (W)
    Final
    Gilke Croket
  • 18:50-19:30
    19:50-20:30
    Cycling Track
    Madison (M)
    Final
    Moreno De Pauw
  • 18:50-19:30
    19:50-20:30
    Cycling Track
    Madison (M)
    Final
    Fabio Van Den Bossche
Zaterdag 29 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 09:00-14:40
    10:00-15:40
    Badminton
    Singles (W)
    Semi-Finals
    Lianne Tan
  • 09:00-14:40
    10:00-15:40
    Badminton
    Singles (M)
    Semi-Finals
    Maxime Moreels
  • 09:00-09:55
    10:00-10:55
    Cycling Track
    Individual Pursuit (M)
    Qualifying
    Tuur Dens
  • 10:30-10:50
    11:30-11:50
    Cycling Track
    Keirin (W)
    1st Round
    Nicky Degrendele
  • 11:05-11:20
    12:05-12:20
    Cycling Track
    Omnium - Race 1 (W)
    Scratch Race
    Gilke Croket
  • 11:45-12:00
    12:45-13:00
    Cycling Track
    Keirin (W)
    1st Round Repechages
    Nicky Degrendele
  • 12:15-12:30
    13:15-13:30
    Cycling Track
    Omnium - Race 2 (W)
    Tempo Race
    Gilke Croket
  • 13:00-15:45
    14:00-16:45
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    All-Around Final
    Senna Deriks
  • 13:00-15:45
    14:00-16:45
    Gymnastics Artistic
    WAG (W)
    All-Around Final
    Nina Derwael
  • 13:00-15:45
    14:00-16:45
    Gymnastics Artistic
    MAG (M)
    All-Around Final
    Jimmy Verbaeys
  • 15:10-15:25
    16:10-16:25
    Cycling Track
    Individual Pursuit (M)
    Finals 3rd-4th Places & 1st-2nd Places
    Tuur Dens
  • 15:45-16:20
    16:45-17:20
    Boxing
    Light Heavy -81kg (M)
    Final Bouts
    Ziad El Mohor
  • 15:50-16:10
    16:50-17:10
    Cycling Track
    Omnium - Race 3 (W)
    Elimination Race
    Gilke Croket
  • 16:00-19:00
    17:00-20:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Bronze Medal Match
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
  • 16:20-16:40
    17:20-17:40
    Cycling Track
    Keirin (W)
    Semi-Finals
    Nicky Degrendele
  • 17:00-20:00
    18:00-21:00
    Badminton
    Doubles (W)
    Final
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
  • 17:25-17:35
    18:25-18:35
    Cycling Track
    Keirin (W)
    Finals 7-12 & 1-6 Places
    Nicky Degrendele
  • 18:05-18:35
    19:05-19:35
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 (W)
    Points Race
    Gilke Croket
  • 18:35-19:30
    19:35-20:30
    Cycling Track
    Points Race (M)
    Final
    Jules Hesters
  • 19:00-22:00
    20:00-23:00
    Table Tennis
    Team (M)
    Gold Medal Match
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
Zondag 30 juni
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 08:45-09:20
    09:45-10:20
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Qualifying
    Nicky Degrendele
  • 09:20-09:35
    10:20-10:35
    Cycling Track
    Omnium - Race 1 (M)
    Scratch Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 09:35-09:50
    10:35-10:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/16 Finals
    Nicky Degrendele
  • 10:10-10:35
    11:10-11:35
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/8 Finals
    Nicky Degrendele
  • 10:35-10:55
    11:35-11:55
    Cycling Track
    Omnium - Race 2 (M)
    Tempo Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 10:55-11:40
    11:55-12:40
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/4 Finals (1st & 2nd Heat)
    Nicky Degrendele
  • 11:00-15:00
    12:00-16:00
    Badminton
    Singles (W)
    Final
    Lianne Tan
  • 11:00-15:00
    12:00-16:00
    Badminton
    Singles (M)
    Final
    Maxime Moreels
  • 11:00-12:24
    12:00-13:24
    Karate
    Kumite -67kg (M)
    Preliminaries
    Jess Rosiello
  • 11:40-11:50
    12:40-12:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    1/4 Finals (Decider)
    Nicky Degrendele
  • 12:00-12:25
    13:00-13:25
    Gymnastics Artistic
    Floor Exercise (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 12:25-12:50
    13:25-13:50
    Gymnastics Artistic
    Vault (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 12:25-12:50
    13:25-13:50
    Gymnastics Artistic
    Vault (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 12:25-12:50
    13:25-13:50
    Gymnastics Artistic
    Pommel Horse (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 13:00-13:35
    14:00-14:35
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Semi-Finals (1st & 2nd Heat)
    Nicky Degrendele
  • 13:10-13:35
    14:10-14:35
    Gymnastics Artistic
    Uneven Bars (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 13:10-13:35
    14:10-14:35
    Gymnastics Artistic
    Uneven Bars (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 13:10-13:35
    14:10-14:35
    Gymnastics Artistic
    Rings (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 13:35-14:00
    14:35-15:00
    Gymnastics Artistic
    Balance Beam (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 13:35-14:00
    14:35-15:00
    Gymnastics Artistic
    Balance Beam (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 13:35-14:00
    14:35-15:00
    Gymnastics Artistic
    Vault (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 13:45-13:50
    14:45-14:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Semi-Finals (Decider)
    Nicky Degrendele
  • 13:50-14:10
    14:50-15:10
    Cycling Track
    Omnium - Race 3 (M)
    Elimination Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 14:10-14:50
    15:10-15:50
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Finals (1st & 2nd Heat)
    Nicky Degrendele
  • 14:25-14:50
    15:25-15:50
    Gymnastics Artistic
    Floor Exercise (W)
    Final
    Senna Deriks
  • 14:25-14:50
    15:25-15:50
    Gymnastics Artistic
    Floor Exercise (W)
    Final
    Nina Derwael
  • 14:25-14:50
    15:25-15:50
    Gymnastics Artistic
    Parallel Bars (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 14:50-15:15
    15:50-16:15
    Gymnastics Artistic
    Horizontal Bars (M)
    Final
    Jimmy Verbaeys
  • 14:55-15:00
    15:55-16:00
    Cycling Track
    Sprint (W)
    Finals (Decider)
    Nicky Degrendele
  • 15:04-15:20
    16:04-16:20
    Karate
    Kumite -67kg (M)
    Semi-Finals
    Jess Rosiello
  • 16:30-17:00
    17:30-18:00
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 (M)
    Points Race
    Fabio Van Den Bossche
  • 16:40-16:48
    17:40-17:48
    Karate
    Kumite -67kg (M)
    Gold Medal Match
    Jess Rosiello
Geen resultaten gevonden

Laatste resultaten

Vrijdag 21 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Recurve Individual - W
    Ranking Round
    Charlotte Destrooper
    590
    41 e
    41 e
  • Archery
    Recurve Individual - M
    Ranking Round
    Jarno De Smedt
    638
    35 e
    35 e
  • Archery
    Compound Individual - W
    Ranking Round
    Sarah Prieels
    689
    11 e
    11 e
  • Boxing
    Heavy -91kg - M
    Preliminaries 1/16
    Victor Schelstraete
    Won (0-5) vs. Hagag (AUT) (Q)
  • Boxing
    Bantam -56kg - M
    Preliminaries 1/16
    Vasile Usturoi
    Won (1-4) vs. Csoka (HUN) (Q 1/8F)
Zaterdag 22 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Compound Individual - W
    1/8 Eliminations
    Sarah Prieels
    Lost (142-145) vs. Jensen (DEN)
    9 e
    9 e
  • Boxing
    Welter -69kg - M
    Preliminaries 1/16
    Nabil Messaoudi
    Won (5-0) vs. Savkovic (MNE) (Q 1/8F)
  • Boxing
    Middle -75kg - M
    Preliminaries 1/16
    Ruben Veciunca
    Lost (RSC) vs. Harcsa (HUN)
    17 e
    17 e
  • Boxing
    Light Heavy -81kg - M
    Preliminaries 1/16
    Ziad El Mohor
    Won vs. Lazar (SLO) (Q 1/8F)
  • Gymnastics Acrobatics
    Dynamic Group - W
    Final
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    28.830 pts
    1 e
    1 e
  • Gymnastics Acrobatics
    Balance Group - W
    Final
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    29.230 pts
    2 e
    2 e
  • Judo
    Light Weight -57kg - W
    Elimination Round of 16
    Mina Libeer
    Lost vs. Starke (GER)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Light Weight -57kg - W
    Elimination Round of 32
    Mina Libeer
    Won vs. Perisic (SRB) (Q 1/8F)
  • Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 16
    Kenneth Van Gansbeke
    Lost vs. Burns (IRL)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 32
    Kenneth Van Gansbeke
    Won vs. Shamilov (RUS) (Q 1/8F)
  • Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 64
    Kenneth Van Gansbeke
    Won vs. Sandal (TUR) (Q 1/16F)
  • Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 16
    Charline Van Snick
    Lost vs. Mammadaliyeva (AZE)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 32
    Amber Ryheul
    Lost vs. Gneto (FRA)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Bronze Medal Contest
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Khyar (FRA)
    3 e
    3 e
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Repechage
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Mkheidze (FRA) (Q Bronze Medal Contest)
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Elimination Round of 8
    Jorre Verstraeten
    Lost vs. Garrigos (ESP) (To repechage)
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Elimination Round of 16
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Safarov (AZE) (Q 1/4F)
  • Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Elimination Round of 32
    Jorre Verstraeten
    Won vs. Gerchev (BUL) (Q 1/8F)
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Yannick Peeters
    71 pts
    8 e
    8 e
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Maxime Mottet
    65 pts
    27 e
    27 e
  • Table Tennis
    Singles - W
    Round 2
    Nathalie Marchetti
    Won (3-4) vs. Pergel (HUN) (Q Round 3)
  • Table Tennis
    Singles - W
    Round 2
    Lisa Lung
    Lost (4-0) vs. Gasnier (FRA)
    33 e
    33 e
  • Table Tennis
    Singles - M
    Round 2
    Florent Lambiet
    Lost (4-0) vs. Stoyanov (ITA)
    33 e
    33 e
Zondag 23 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Boxing
    Light Welter -64kg - M
    Preliminaries 1/16
    Ibrahima Diallo
    Lost (0-5) vs. Mazur Aleksei (RUS)
    17 e
    17 e
  • Boxing
    Heavy -91kg - M
    Preliminaries 1/8
    Victor Schelstraete
    Lost (0-5) vs. Gadzhimagomedov (RUS)
    9 e
    9 e
  • Gymnastics Acrobatics
    All-Around Group - W
    Final
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    29.960 pts
    1 e
    1 e
  • Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Gabriella Willems
    Lost vs. Timo (POR)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Roxane Taeymans
    Lost vs. Matic (CRO)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Light Weight -73kg - M
    Elimination Round of 64
    Abdul Malik Umayev
    Lost vs. Shoka (BLR)
    33 e
    33 e
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 16
    Sami Chouchi
    Lost vs. Ungvari (HUN)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 32
    Sami Chouchi
    Won vs. Mendiola (ESP) (Q 1/8F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Gold Medal Contest
    Matthias Casse
    Won vs. Ivanov (BUL)
    1 e
    1 e
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Semi-Finals
    Matthias Casse
    Won vs. Maisuradze (GEO) (Q F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 8
    Matthias Casse
    Won vs. Wieczerzak (GER) (Q 1/2F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 16
    Matthias Casse
    Won vs. Pacek (SWE) (Q 1/4F)
  • Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 32
    Matthias Casse
    Won vs. Parlati (ITA) (Q 1/8F)
  • Sambo
    -80kg - W
    Repechage
    Deborah Masy
    Lost (1-10) vs. Tsimashenka (BLR)
    7 e
    7 e
  • Sambo
    -80kg - W
    Quarter Finals
    Deborah Masy
    Lost (0-9) vs. Kovalska (UKR) (to repechage)
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Yannick Peeters
    116 pts
    11 e
    11 e
    11 e
    11 e
  • Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    Maxime Mottet
    105 pts
    29 e
    29 e
    29 e
    29 e
  • Table Tennis
    Singles - M
    Round 3
    Cédric Nuytinck
    Won (4 - 2) vs. Olah (FIN) (Q Round 4)
  • Table Tennis
    Singles - W
    Round 3
    Nathalie Marchetti
    Lost (4-0) vs. Polcanova (AUT)
    17 e
    17 e
  • Table Tennis
    Mixed Doubles - M/W
    Round 1
    Team: Lisa Lung / Cédric Nuytinck
    Lost (3-1) vs. ROU
    9 e
    9 e
Maandag 24 juni
  • Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
    Resultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
  • Archery
    Recurve Individual - M
    1/32 Eliminations
    Jarno De Smedt
    Lost vs. Henckels (LUX)
    17 e
    17 e
  • Badminton
    Singles - W
    Group Stage
    Lianne Tan
    Lost (0-2) vs. Kosetskaya (RUS)
  • Badminton
    Singles - M
    Group Stage
    Maxime Moreels
    Lost (0-2) vs. Must (EST)
  • Badminton
    Doubles - W
    Group Stage
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
    Won (2-0) vs. Cherniavskaya / Zaitsava (BLR)
  • Boxing
    Welter -69kg - M
    Preliminaries 1/8
    Nabil Messaoudi
    Lost (3-2) vs. Micallef (MON)
    9 e
    9 e
  • Boxing
    Bantam -56kg - M
    Preliminaries 1/8
    Vasile Usturoi
    Lost (5-0) vs. McGrail (GBR)
    9 e
    9 e
  • Judo
    Middle Weight -90kg - M
    Elimination Round of 32
    Joachim Bottieau
    Lost vs. Khalmurzaev (RUS)
    17 e
    17 e
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Repechage
    Toma Nikiforov
    Lost vs. Mukete (BLR)
    7 e
    7 e
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Elimination Round of 8
    Toma Nikiforov
    Lost vs. Adamian (RUS) (to repechage)
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Elimination Round of 16
    Toma Nikiforov
    Won vs. Kotsoiev (AZE) (Q 1/4F)
  • Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Elimination Round of 32
    Toma Nikiforov
    Won vs. Borodavko (LAT) (Q 1/8F)
  • Table Tennis
    Singles - M
    Round 4
    Cédric Nuytinck
    Won (4-3) vs. Gacina (CRO) (Q 1/4F)
Geen resultaten gevonden

Nog 27 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Bakoe 2019