© Belga

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Team : Stijn DESMET + FRA, KOR, NOR
    Short Track
    NOC team Sprint - M
    Final A
    4:14.413
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Xander VERCAMMEN
    Freestyle Skiing
    Ski Cross - M
    Finals
    A Final
  • 1 e
    4 e
    4 e
    Stijn DESMET
    Short Track
    500 m - M
    B Final
    42.716
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - M
    2. run
    1:19.18
  • 2 e
    7 e
    7 e
    Stijn DESMET
    Short Track
    1000 m - M
    B Final
    1:28.946
  • 5 e
    9 e
    9 e
    Chinouk VAN CALSTER
    Ice Hockey
    Qualification Skill Test 6 - Puck Control - W
    Q6
    2 pts (R1 grand Final)
  • 9 e
    9 e
    9 e
    Stef VANDEWEYER
    Snowboard
    Snowboard Slopestyle - M
    Finals : Run2
    36.00
  • 11 e
    11 e
    11 e
    Manon SUFFYS
    Snowboard
    Snowboard Slopestyle - W
    Finals : Run2
    53.75
  • 12 e
    12 e
    12 e
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Slalom - W
    2. run
    52.57
  • 13 e
    13 e
    Stef VANDEWEYER
    Snowboard
    Snowboard Halfpipe - M
    Finals
    48.25
  • 10 e
    19 e
    19 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Slalom - M
    2. run
    50.59
  • 22 e
    22 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Alpine Combined Super-G - M
    1:13.63
  • 23 e
    23 e
    23 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Super-G - M
    1:13.30
  • 25 e
    25 e
    25 e
    THIBAUT DE MARRE
    Cross-Country Skiing
    10 km Free - M
    26:10.2
  • 30 e
    30 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Alpine Combined Slalom - M
    2:17.90
  • 31 e
    31 e
    31 e
    THIBAUT DE MARRE
    Cross-Country Skiing
    Cross-Country Cross - M
    Qualifications
    3:19.67
  • 34 e
    34 e
    THIBAUT DE MARRE
    Cross-Country Skiing
    Sprint Classic - M
    Qualification
    3:15.32
  • 48 e
    48 e
    Tim DE RIDDER
    Biathlon
    7,5 km Sprint - M
    26:11.4
  • 48 e
    48 e
    Tim DE RIDDER
    Biathlon
    10 km Pursuit - M
    43:00.9
  • DNF
    DNF
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Super-G - W
    DNF
  • DNF
    DNF
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - W
    1. run
    DNF
  • El 1/8 F
    El 1/8 F
    Team : Sam MAES, Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Parallel team Event Start - Mix
    1/8 Final
    Lost vs. SWI (Eliminated)
Geen resultaten gevonden

Jeugd Olympische Winterspelen Lillehammer 2016: Foto's

YOG Lillehammer 2016

Nog 17 dagen tot
Jeugd Olympische Zomerspelen Buenos Aires 2018