Acrogymnastes winnen goud op de dynamische oefening
Talia De Troyer, Charlotte Van Royen en Britt Vanderdonckt wonnen knap goud op de dynamische oefening. Ze behaalden een totaal van 28.830 punten.
Drie op drie voor Talia De Troyer, Britt Vanderdonckt en Charlotte Van Royen. Het damesteam in de acrobatische gymnastiek won goud in de gecombineerde oefening. Zaterdag had het trio al goud op de tempo-oefening en zilver op de balansoefening gewonnen.
De Europese golfcircuits beginnen komende maand langzaam aan hun heropstart na vier maanden gedwongen coronapauze. Tussen 9 en 12 juli staat op de terreinen van de Diamond Country Club in Atzenbrugg, nabij Wenen, de Austrian Open op het programma. Met Thomas Pieters, Thomas Detry, Nicolas Colsaerts en Christopher Mivis nemen de vier beste Belgische golfers er deel.
Nina Derwael zal deelnemen aan de manche van de Wereldbeker in Tokio, op 4 en 5 april. Daar bereidt ze zich voor op de Olympische Spelen die deze zomer plaatsvinden in de Japanse hoofdstad. De gymnastiekfederatie heeft maandag een deel van het programma van de tweevoudige wereldkampioene op de brug met ongelijke leggers bekendgemaakt.
Sami Chouchi (IJF 20) was met veel ambitie afgezakt naar de Europese Spelen in Minsk. Op het EK judo sneuvelde de Europese vicekampioen bij de -81 kg echter in de derde ronde. Attila Ungvari (IJF 32) bleek daarin te sterk, de Hongaar haalde het in de Golden Score. In de categorie tot 70 kg was het meteen einde verhaal voor Roxane Taeymans (IJF 28) en Gabriella Willems (IJF 27).
Blijf op de hoogte van onze Belgische atleten onderweg naar de OS. Vul hier je e-mail in en volg hen op de voet!